Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Başkan Osman Zolan Babadağlılarla kucaklaştı

Başkan Osman Zolan Babadağlılarla kucaklaştı

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ tarafından alt yapısı sil baştan yenilenen Babadağ İlçesinin Kelleci Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmaları tamamlanıyor. Sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, Babadağlı hemşehrileriyle kucaklaştı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, alt yapısı Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından sil baştan yenilenen Babadağ İlçesinin Kelleci Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarını tamamlıyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu kapsamda sıcak asfalt çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Kelleci Mahallesi'nde incelemede bulundu. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Osman Zolan, bir süre asfalt serme makinesini kullandı. Daha sonra Kelleci Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Osman Zolan, yaptıkları çalışmaları anlatarak, vatandaşların duyduğu memnuniyetin kendisini de çok mutlu ettiğini söyledi.

"Denizli'nin güzelliğine güzellik katmaya devam ediyoruz"

Vatandaşların kendilerine duyduğu güven ve destek nedeniyle teşekkür Başkan Osman Zolan, Denizli'nin güzelliğine güzellik katmaya devam ettiklerini kaydetti. Alt ve üst yapısıyla Kelleci Mahallesi’nin örnek teşkil eden bir yer olduğuna işaret eden Başkan Osman Zolan, "Denizlimizin 19 ilçe ve 622 mahallesine ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. Mahallemizde alt yapıyı bitirmemizin ardından üst yapıda da sona geldik. Vatandaşlarımız, Babadağımıza, Kellecimize yakışır bir güzelliğe kavuşuyor. Şimdiden ilçemize ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. Bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Osman Zolan, mahalle sakinlerinin istek ve önerilerini dinledi.
 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr