Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuştu

Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın bir süre önce yapımını başlattığı Tavas Bağlar Yolu'ndaki sıcak asfalt çalışmaları tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunuldu.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavas İlçesi'nde bir süre önce başlanan Bağlar Yolu'ndaki sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir süre önce Tavas Bağlar Yolu'nda asfaltlama, kaldırım ve bisiklet yolu çalışması başlatmıştı. Tavas Karacasu, Kızılcabölük ve Karahisar'a giden yolu birbirine bağlayan Bağlar Yolu, Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından bitirilerek vatandaşların hizmetine sunuldu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bağlar Yolu'nun sıcak asfalta kavuşturma çalışmalarının tamamlandığını belirterek, Tavaslılara hayırlı olmasını diledi. Verdikleri tüm sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan Zolan, "Bağlar'da sıkıntıları bertaraf etmek için yolumuzu baştan aşağıya planladık ve en üst standartta olması konusunda gayret sarf ettik. Sıcak asfalt, bisiklet yolu ve kaldırımları ile Bağlar Yolu'nun yapımını tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunduk. Şükürler olsun insanımızı tozdan çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Ne söz verdiysek harfiyen yerine getirdik

Denizli merkezde ne varsa kentin en ücra köşesinde de aynısı olacağını ifade eden Başkan Zolan, "Büyükşehirin ardından artık Denizli'nin her noktasına hizmet veriyoruz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Gittiğimiz her yerde iz bırakmak, eser bırakmak istiyoruz" diye konuştu. Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bugüne kadar ne söz verdiysek Allah'ın izniyle harfiyen yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Nerede dert var, nerede çaresizlik var, derman olmaya, çare olmaya çalışacağız. Talepleri yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz. Yeter ki birliğimiz, huzurumuz ve kardeşliğimiz daim olsun."

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr