Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuşuyor

Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuşuyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavaslıların uzun süreden beri beklediği Bağlar Yolu'nda sıcak asfalt çalışmalarının startını verdi. Başkan Zolan, "Bağlar, Tavasımızın nefesi ve en güzel yeri olmaya devam edecek" dedi.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas İlçesi'nde uzun süredir beklenen Bağlar Yolu'nda Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan sıcak asfalt çalışmasını inceledi. Çalışanlara kolaylıklar dileyip bir süre asfalt serme makinesi kullanan Başkan Zolan, Bağlar mevkiinin Tavas'ın nefes aldığı bir bölge olduğunu belirterek, özellikle yazın yeşil alan anlamında halkın kullandığı bir yer olduğunu söyledi. Kızılcabölük'e de ulaşım sağlanan Bağlar Yolu'nda daha önce orta refüj olduğunu kaydeden Başkan Zolan, "Bu, arabaların geliş gidişi ile ilgili sıkıntı yaratıyordu. Yolun kalitesi çok alt seviyedeydi. Toz, park ve yolun genişliği ile ilgili sıkıntılar vardı. Sıkıntıları bertaraf etmek için yolumuzu baştan aşağıya planladık ve en üst standartta olması konusunda gayret sarf ettik. Altyapılarını tamamladık ve sıcak asfalt ile bu yolumuzun yapımını tamamlamış olacağız. Bağlar mevkii böylece Tavas'ımızın nefesi ve en güzel yeri olmaya devam edecek. Buradan Karacasu, Kızılcabölük ve Karahisar'a giden yolu bağlamış olacağız" dedi.

"Gece gündüz halkımızın hizmetinde olacağız"

"Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak merkezde ne yapıyorsak aynısını ilçelerimizde de yapıyoruz" diyen Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Tavas'ta, Acıpayam'da, Çivril'de yani her ilçemizde aynı standartta güzellikler yapıyoruz. Burada insanlarımızın yüzlerinin güldüğünü ve mutlu olduklarını gördük. İnşallah halkımızın istek ve taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Durmayacağız, koşacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Büyükşehir çalışacak, Denizli kazanacak. Büyükşehir çalışacak, Tavas kazanacak. Büyükşehir çalışacak, tüm ilçelerimiz kazanacak. Gece gündüz halkımızın hizmetinde olacağız."

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr