Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Büyükşehir'den 900 kilometre yola asfalt

Büyükşehir'den 900 kilometre yola asfalt

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına her geçen gün yenilerini ekliyor. Geçen yıl ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 320 kilometrelik soğuk asfalt çalışması ile büyük takdir toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl gerçekleştireceği çalışmalarla birlikte kent genelinde yaklaşık 900 kilometre yola asfalt dökecek.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 30 Mart'ın ardından kent genelinde başlattığı milyonlarca liralık yatırımla Türkiye'ye örnek olmaya devam ediyor. Geçen yıl 19 ilçede gerçekleştirdiği 320 kilometrelik asfalt çalışması ile yol hizmetlerinde büyük aşama kaydeden Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına her geçen gün yenilerini ekliyor. Yol çalışmaları kapsamında bir çok ilçede şantiye kuran Denizli Büyükşehir Belediyesi, özellikle ilçelere bağlı mahallelerde gerçekleştirdiği asfalt çalışması ile ulaşım ihtiyacı konusunda büyük aşama kaydetti. Denizli Büyükşehir Belediyesi 2015 yılı asfalt sezonuna da hızlı başladı. Kentin birçok bölgesindeki sorumluluk alanında yol çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi 2015 yılı programında ise toplam 560 kilometrelik yolda asfalt yapacak. Ayrıca birçok ilçenin ana arterlerini de sıcak asfaltla tanıştıran Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2014 ve 2015 yılında yaklaşık 900 kilometre yola asfalt dökecek.

"Güveni boşa çıkarmayacağız"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'de yaşayan insanların daha mutlu ve rahat olması için çalıştıklarını, vatandaşların kendilerine olan bu güvenini boşa çıkarmayacaklarını belirterek, "Büyükşehir daha büyük hizmetler yapmaya devam edecek. Öyle bir gün gelecek ki istenilen bütün yollar asfaltlanmış olacak" diye konuştu. Yoğun bir asfalt çalışması olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Denizlimizde bu sezon toplamda 560 kilometre yolun asfaltlama çalışmasını yapmış olacağız. Şimdiden Denizlimize hayırlı olsun. Her yıl bu çalışmalar devam edecek, inşallah her yere ulaşmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın."

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr