Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Büyükşehir çalışıyor, Denizli kazanıyor

Büyükşehir çalışıyor, Denizli kazanıyor

Geçen yıl ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 320 kilometrelik ikinci kat asfalt çalışması ile büyük takdir toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilçelerde ve kent merkezinde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi'nin Şirinköy Caddesi'ndeki asfalt çalışmalarını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli genelinde yolla ilgili tüm sıkıntıları ortadan kaldıracaklarını söyledi.
Kent genelinde gerçekleştirdiği yatırımlarla Türkiye'ye örnek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl ilçelerde yaptığı 320 kilometrelik ikinci kat asfalt çalışması ile yol hizmetlerinde büyük aşama kaydetti. Bu yıl ise sezonun açılmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışmalarına başlayan, bu kapsamda bir çok ilçede şantiye kuran Denizli Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde ihtiyaç olan yollarda da gece-gündüz hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri sorumluluk alanındaki Şirinköy Caddesi'nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirmeye başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yaklaşık 5 bin ton asfalt dökülecek Şirinköy Caddesi'ndeki çalışmaları inceledi. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Zolan'a Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ali Aydın eşlik etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Zolan, finişer operatörün yerine geçerek kısa süre asfalt serme makinesini kullandı.

"Tek derdimiz hizmet etmek"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geçen yıl ilçelere bağlı mahallelerde gerçekleştirdikleri ikinci kat asfalt çalışması ile ulaşım ihtiyacı konusunda büyük aşama kaydettiklerini ifade etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl da Denizli merkezde olduğu gibi ilçelerde de sıcak asfalt çalışmalarına başladığını ifade eden Başkan Zolan, "Bizim tek derdimiz var hizmet etmek. Vatandaşlarımızın derdine derman olup, onların isteklerini en kısa sürede yerine getirmek" diye konuştu. Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bir yılda geldiğimiz mesafeye baktığımızda bir çok yere dokunduk. Çözülemez denilen bir çok derdi çözdük. Derman olduk, çaresizliğe çare olmak için gayret gösterdik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Denizli kazanmaya devam edecek."

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr