Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Tekstilciler Sitesi, yol çilesinden kurtuldu

Tekstilciler Sitesi, yol çilesinden kurtuldu

Tavas İlçesi Kızılcabölük Mahallesi'ndeki Tekstilciler Sanayi Sitesi esnafı uzun süredir bekledikleri asfalt yola kavuştu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın asfalt sözünü tuttuğunu ifade eden esnaf, sanayi sitesine bir de teşekkür pankartı astı.
30 Mart seçimleri öncesi Denizli'de tüm belde ve ilçelerde ayak basmadık yer bırakmayan ve buralardaki ihtiyaçları tek tek dinleyip kayda alan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. İlçe gezileri sırasında Tavas'ın Kızılcabölük Mahallesi'nde bulunan Tekstilciler Sanayi Sitesi'ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, buradaki esnafın sorunlarını dinlemişti. Esnaf, sanayi sitesinin uzun süredir bozuk olan yolunun yapılmasını talep ederek, özellikle yağışlı günlerde zorluklarla karşılaştıklarını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a iletmişti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan’ın talimatıyla bir süre önce harekete geçen Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri 15 metre genişliğinde olan Tekstilciler Sanayi Sitesi yolunun asfaltlama işini kısa sürede tamamladı. Uzun süredir bekledikleri yola kavuşan Kızılcabölük Tekstilciler Sanayi Sitesi esnafı asfaltlamadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, siteye teşekkür pankartı astı. Site esnafı pankartta, Başkan Zolan’ın Kızılcabölük’e verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti

“Sözlerimizin arkasındayız”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, verdikleri her sözün arkasında olduklarını belirterek, bundan hiç kimsenin şüphe duymamasını istedi. İhtiyaçların hepsini bildiklerini ve öncelik sırasına göre yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Zolan, “İlçe gezilerimizde büyükşehirin getirileri ile birlikte özellikle belde ve köylerde bir değişim yaşanacağını söylemiştik. Şimdi sözlerimizi tutuyoruz. Buradaki esnafımızın sıkıntısı olan yol ihtiyacını giderdik. Yeter mi tabi ki yetmez. Hizmetlerimiz artarak sürecek. Vatandaşlarımız kent merkezinde var olan hizmetlerin, en ücra köşelerdeki mahallelerde de olduğunu görecek. Vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr