Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Üst Yapıda Durmak Yok

Üst Yapıda Durmak Yok

Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lozan Caddesi’nde yollar ve kaldırımlar, vatandaşların hizmetine sunulacak şekle geldi.
   Belediye alt yapının ardından üst yapısını tamamladığı ana caddeleri, dünya standartlarının üzerinde olacak şekilde ulaşıma açmaya devam ediyor.
  Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırımdaki çalışmalar tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız sürüyor. Ekipler, Mimar Sinan Caddesi ile Dumlupınar Caddesi arasında kalan 800 metrelik Lozan Caddesi’nde yoğun bir çalışma temposuna girdi. Yolda, AYDEM, TELEKOM gibi kurumların hatları toprak altına alınarak görüntü kirliliğinin önüne geçiliyor. Yollar ise dünya standartlarının üzerine getirilerek asfaltlandı.
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Başkan Yardımcısı Mahmud Güngör’le çalışmaların yürütüldüğü yollarda incelemelerde bulundu. Başkan Zolan, buradaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip görüşlerini dinledi. Üst yapının dünya kenti Denizli’yi ortaya çıkardığını ifade eden Başkan Zolan, ‘Denizlimiz, dünya kenti olma yolunda hızla ilerliyor. Üst yapının bittiği yerleri hepimiz görüyoruz. Hizmet destanını her alanda olduğu gibi üst yapıda da yazmaya devam ediyoruz. İnşallah üst yapı tamamıyla bittiğinde Denizli’miz çağ atlamış olacak. Vatandaşlarımız üst yapıya ilk başladığımız dönemde rahatsızlıklarını sıklıkla ifade ediyordu. Bugün ise üst yapının bittiği yolları kaldırımları gören vatandaşlarımız, kendi mahallelerinde de bu çalışmaların yapılmasını istiyor. Lozan Caddesi kısa süre sonra ulaşıma açılacak. Şimdiden Denizlimize hayırlı olsun.’


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr