Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Üst Yapıda Durmak Yok Yola Devam

Üst Yapıda Durmak Yok Yola Devam

Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lise Caddesi ve çevresi yollar ve kaldırım düzenlemeleri Ekim sonu gibi tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

   Belediye alt yapının ardından üst yapısını tamamladığı ana caddeleri, dünya standartlarının üzerinde olacak şekilde ulaşıma açmaya devam ediyor. 
  
Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırımdaki çalışmalar tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız hız kesmeden sürüyor.
   
Denizli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün sürdürdüğü üst yapı çalışmasında son bölüme gelindi. Ekipler, kentin kalbi niteliğindeki Lise Caddesi ve Denizli Belediyesi çevresi arasındaki tüm sokaklarda yoğun bir çalışma temposuna girdi. Yolda, AYDEM, TELEKOM gibi kurumların hatlarını toprak altına alarak görüntü kirliliğinin önüne geçildi. Yollar ise dünya standartlarının üzerine getirilmesi için asfalt dökümü öncesi son şekle dönüştürüldü. Kaldırımlar ise tamamlanma aşamasına geldi.
   
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, başkan yardımcısı Mahmud Güngör ile birlikte çalışmaların yürütüldüğü yollarda incelemelerde bulundu. Başkan Zolan, buradaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip görüşleri dinledi. Üst yapı bittiğinde dünya kenti Denizli’nin ortaya çıkacağını kaydeden Başkan Zolan, ‘Denizlimiz, dünya kenti olma yolunda hızla ilerliyor. Üst yapının bittiği yerleri hepimiz görüyoruz. Hizmet destanını her alanda olduğu gibi üst yapıda da yazmaya devam ediyoruz. İnşallah üst yapı tamamıyla bittiğinde Denizli’miz çağ atlamış olacak. Vatandaşlarımız üst yapıya ilk başladığımız dönemde rahatsızlıklarını sıklıkla ifade ediyordu. Bugün ise üst yapının bittiği yolları kaldırımları gören vatandaşlarımız, kendi mahallelerinin de üst yapı çalışması yapılmasını istiyor. Lise Caddesi ve çevresindeki yol ve kaldırım düzenlemelerine hız verdik. Ekim sonu gibi bitirilmesini hedefliyoruz. Şimdiden Denizlimize hayırlı olsun.’
   B
aşkan Zolan ve beraberindekiler, Lise Caddesi’nin ardından Denizli Belediyesi ve çevresindeki üst yapı çalışmalarını da inceledi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr