Ana Sayfa Projelerimiz Yol Projeleri Devlet Hastane`sinin Çehresi Değişti

Devlet Hastane`sinin Çehresi Değişti

Denizli Belediyesi, Denizli Devlet Hastanesi (DDH) ve çevresindeki yol ve kaldırımlarda düzenleme yaparak hastaneye yaya ve taşıt trafiğiyle ulaşımı daha kolay ve güvenli hale getirdi.
30/05/2007Denizli Belediyesi, Denizli Devlet Hastanesi (DDH) ve çevresindeki yol ve kaldırımlarda düzenleme yaparak hastaneye yaya ve taşıt trafiğiyle ulaşımı daha kolay ve güvenli hale getirdi.
Denizli Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, yaklaşık 2 ay süren çalışmalarını tamamlayarak hastane önündeki yolu geliş gidiş olacak şekilde genişletirken, kaldırımlarda da düzenleme yaparak daha kullanışlı hale getirdi.
Şehit Albay Karaoğlan Caddesi Kaldırım Yol Düzenlemesi ve Merkezefendi Caddesi’nden Hastane Yaya Yolu Düzenlemesi de yaptı. Merkezefendi Caddesi’nde ayrıca,  minibüs ve otobüslerin trafiği aksatmayacak şekilde yolcu indirip bindirmeleri için karşılıklı duraklar yapıldı. Hastaneye yürüyerek gidenlere de yaya yolu yapıldı. Yaya yolunun her iki tarafına, yarım metre yüksekliğinde istinat duvarı örüldü. Şehit Karaoğlan Caddesi cephesindeki yaya yolu da 5 metreye çıkarıldı.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr