Ana Sayfa Projelerimiz Spor Tesisleri Çivril, kapalı yüzme havuzu hizmete girdi

Çivril, kapalı yüzme havuzu hizmete girdi

Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezi ve 4 ilçede hayata geçirdiği 7 kapalı yüzme havuzundan biri olan Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, hizmet vermeye başladı.
Büyükşehir çalışıyor, Denizli kazanıyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın kent merkezi ile 4 ilçede hayata geçirdiği 7 kapalı yüzme havuzu ve spor komplesinden biri olan Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi hizmete girdi. Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen tesiste Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ücretsiz yüzme kursları başlatıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği yüzme kurslarına ilk etapta 1600 kişi kayıt yaptırdı. Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'nin Çivril ile birlikte Çal, Baklan ve Bekilli'ye hizmet vereceği kaydedilirken, tesis 3835 metrekare kapalı alana kuruldu. Bodrum ve zemin kattan oluşan tesiste yarı olimpik yüzme havuzu ve eğitim havuzu olmak üzere iki adet yüzme havuzu bulunuyor. Farklı spor kurslarının da verileceği 2 adet spor salonu bulunan tesiste, 2 adet antrenör odası, kafeterya, doktor odası, soyunma odaları yer alıyor.

Çivril'e çok yakıştı

“Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak" diyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 3'ü kent merkezi 4'ü ilçelerde olmak üzere yapmayı söz verdikleri 7 yüzme havuzunu tamamladıklarını belirterek, bugün Denizli merkezde bulunan kapalı yüzme havuzunun aynısının Çivril ilçesinde de olduğuna dikkat çekti. Kapalı yüzme havuzuna yoğun ilgi olduğunu vurgulayan Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: "Tesisimiz Çivrilimize çok yakıştı. Burası Çivril ilçemiz ile birlikte Çal, Baklan ve Bekilli ilçemizdeki vatandaşlarımıza da hizmet verecek inşallah. Başta çocuklarımız olmak üzere gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz burada vereceğimiz ücretsiz kurslarımızla yüzme öğrenecek. Vatandaşlarımız güle güle kullansınlar, hayırlı uğurlu olsun."


Vatandaşlar memnun

Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde yüzme kursuna gelen vatandaşlar bu güzel yatırım için Başkan Osman Zolan'a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Ebrar Raziye Çetin (9): Burada olmak çok güzel. Arkadaşlarımızla burada eğleniyoruz ve güzel vakit geçiriyoruz. Burada hep beraber yüzmeyi öğreniyoruz.

Hacer Senkoş (10): Burada olmaktan çok mutluyum. Yüzmemizi geliştiriyoruz. Osman Zolan Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Erol Sönmez (50): Güzel bir hizmet, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz. Çocuklar için de iyi, yaz tatilini değerlendiriyorlar. Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden memnunum, Başkan Osman Zolan’a teşekkür ediyorum.

Sultan Çetin (42):Kızımla birlikte kursa katıldık. Çivrilimiz de böyle bir faaliyetin olması çok güzel oldu. Diğer spor kurslarına da gidiyorum. Büyükşehir'e ve Osman Zolan Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.

Berna Demir (24): Çivril açısından çok büyük bir gelişme oldu, mutluyuz. Osman Başkan'a çok teşekkür ediyorum, Çivril açısından çok büyük bir başarı elde ettik. Her şey çok güzel oldu.

Esra Sarıkaya (24): Büyükşehir Belediyemizin açmış olduğu kapalı yüzme havuzundan gayet memnunuz. Çivril’de bir ilk. 7’den 70’e herkes için bir olanak, sosyal tesis oldu. Mutlu ve memnunuz emek veren herkese teşekkür ederiz. Osman Başkan'a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ali Akbulut (60): Allah razı olsun Osman Zolan’dan gerçekten çok büyük bir tesis kazandırdı. Bunun gibi birçok tesis kazandırdı, çok teşekkür ederiz kendisine.

Kezban Yüreci – Antrenör (23): Osman başkanımıza çok teşekkür ederim. Çocuklar şu an çok mutlu ve heyecanlılar. Çocukların yüzme öğrenmesi için elimizden geleni yapıyoruz.
 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr