Ana Sayfa Projelerimiz Spor Tesisleri Pilates ve zumba ile sağlıklı yaşamı seçtiler

Pilates ve zumba ile sağlıklı yaşamı seçtiler

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin, Ailemi Seviyorum Projesi kapsamında düzenlediği ücretsiz pilates ve zumba kurslarına katılan kadınlar yıl sonu gösterisi düzenledi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi'nin kurslarına katılarak sporu bir yaşam biçimi haline getiren kadınları kutladı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin, Ailemi Seviyorum Projesi kapsamında düzenlediği ücretsiz pilates ve zumba kurslarına katılan kadınlar yıl sonu gösterisi düzenledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Merkez Spor Salonu'nda düzenlenen gösteriye, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile davetliler, pilates ve zumba kurs öğretmenleri ve çok sayıda kursiyer katıldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, burada yaptığı konuşmada, sporun öneminden bahsetti. Bakan Zeybekci, şöyle konuştu: "Hakikaten şöyle bir düşünüyorum da eskileri; Denizli'de o yüzlerce basket ve voleybol sahasını yapmadan önce, Denizli'de kapalı spor salonlarını yapmadan önce, Denizli'de böyle faaliyetleri yapmadan önce, Denizli'nin her köşesine spor ve jimnastik aletlerini koymadan önce, bunları hayal etmek bile mümkün değildi. Onun için ben emeği geçen bütün arkadaşlarımıza ve Denizli Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kurslara yoğun ilgi

Bakan Zeybekci, "Allah sevdiklerinize güzellikler versin. Birlik ve beraberlik içinde güzel Denizlimizde yaşamak ve her daim böyle sizleri güler yüzle görmek inşallah bizlere nasip olsun diliyorum" şeklinde konuştu. Konuşmanın ardından pilates ve zumba kurslarına katılan kadınlar hareketli müzik eşliğinde gösterilerini sundu. Ekonomi Bakanı Zeybekci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, sağlıklı yaşamak için sporu bir yaşam biçimi haline getirerek pilates ve zumba kurslarına katılan kadınları kutladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin bu sezon düzenlediği pilates ve zumba kurslarına 6500 dolayında kadının katıldığı ifade edildi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr