Ana Sayfa Projelerimiz Spor Tesisleri Başkan Zolan'dan havuz müjdesi

Başkan Zolan'dan havuz müjdesi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kayıhan’da hizmete açtıkları yüzme havuzunun bir benzerinin Yenişehir bölgesine yapılacağını müjdeledi.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, pilates kurslarına katılan kadınlara yönelik gerçekleştirilen eşofman dağıtım töreninde, Yenişehir bölgesine yüzme havuzu müjdesi verdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin, Ailemi Seviyorum Projesi kapsamında düzenlediği ücretsiz pilates kurslarına katılan kadınlara Yenişehir Spor Merkezi'nde eşofman dağıtım töreni yapıldı. Başkan Zolan, vatandaşların sağlığı ve mutluluğu için daha fazla çalışacaklarını belirterek, "Gücümüzü, enerjimizi sizden alıyoruz. Siz bizlere güvendiniz, sahip çıktınız biz de sizlere gece gündüz hizmet edeceğiz. Parkından, yolundan, spor alanlarından tutun da her ne ihtiyaç varsa yapmaya devam edeceğiz" dedi. Sporun çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, "Spor yapmak
insanlara huzur verir. Yeni arkadaşlıklar dostluklar kurulur. İnşallah başka sportif faaliyetlerde de beraber olacağız" diye konuştu. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak şu anda 25 branşta spor yaptırdıklarına işaret eden Başkan Zolan, "Çocuklarımızı, evlatlarımızı, gençlerimizi spor yapmak için yönlendirin. Spor yapan ruh ve beden anlamında sağlıklı olur. Sporda yere düşmekte vardır ayağa kalkmakta. Hayatın ta kendisidir spor" dedi.

Yüzme havuzlarının sayısı artacak

Kayıhan’da hizmete açtıkları yüzme havuzunun bir benzerinin Yenişehir bölgesine yapılacağını müjdeleyen Başkan Zolan, şöyle konuştu: "2015 yılında bu bölgeye yüzme havuzunun temelini atacağız. Nasıl Kayıhan’da gençlerimiz, çocuklarımız, hanım kardeşlerimiz ve beyler spor yapıyorsa bu bölgede de yapacağız. Hedefimiz Denizli’de yüzme bilmeyen, spor yapmayan kalmasın. Başta hanım kardeşlerimiz olmak üzere Denizli’deki herkes spor yapsın, Büyükşehir olarak bizler de spor yapmak için gereken her türlü malzemeyi ve imkanı seferber edeceğiz. Dün ve bugün birlikte olduğumuz gibi inşallah yarınlarda da birlikte olacağız. Sizlerle birlikte el ele kol kola yarınlara koşmaya devam edeceğiz. Sizlerin sayesinde inşallah Denizli çok daha güzel olacak." Yüzme havuzlarının sayısını artırmaya, spor tesisleri yapmaya ve spor alanında değişik imkanlar sunmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Zolan, "Birlikte olduğumuz sürece aşamayacağımız engel yoktur" dedi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr