Ana Sayfa Projelerimiz Spor Tesisleri Büyükşehir'den Acıpayam'a halı saha

Büyükşehir'den Acıpayam'a halı saha

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretleri sırasında çocuklara ve gençlere verdiği, "halı saha" sözünü tuttu. Denizli'de 7'den 70'e herkesin spor yapması için bir çok projeye imza atan Büyükşehir Belediyesi, Acıpayam'ın Gümüş Mahallesi'ne halı saha yaptı.
Yerel seçimlerden önce, "Büyükşehir ile birlikte Denizli merkezde ne varsa mahallelerimizde, köylerimizde, ilçelerimizde de aynısı olacak" diyerek, kenti adım adım gezen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın Acıpayam ilçesinde söz verdiği halı saha bir süre önce tamamlanarak hizmete girdi. Acıpayam'ın Gümüş Mahallesi'ne yapılan yaklaşık bin metrekarelik halı saha, daha önce toz ve çamurda oynayan çocukları ve gençleri modern bir sahaya kavuşturdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçimlerden önce Büyükşehir kazanımlarını anlatmak için çıktıkları yolda, Denizli'nin tüm ihtiyaçlarını tespit ettiklerini hatırlattı. Denizli'yi adım adım gezerek her bölgede vatandaşlarla sohbet ettiklerini ifade eden Başkan Zolan, "Halkımızın isteklerini dinledik. Her bölgemizin ihtiyaçlarını tek tek tespit ettik. Amacımız tespit ettiğimiz bu ihtiyaçları kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmak" diye konuştu.

Yatırımlar her bölgede sürecek

Denizli'de 7'den 70'e herkesin spor yapması için bir çok projeye imza attıklarına dikkati çeken Başkan Zolan, "Çocuklarımızın tozlu ve çamurlu alanlarda değil modern sahalarda spor yapması için canla başla çalışıyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapıp sağlıklı büyümelerine ve gelişmelerine katkıda bulunmak için benzeri yatırımlarımız her bölgede sürecek. İhtiyaç bulunan bölgelere spor tesisi yapmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" dedi. Büyükşehir ile birlikte yatırımların da büyüyerek artacağına işaret eden Başkan Zolan, Denizli merkezde yapılan tüm hizmetlerin ilçelerde de olacağı sözünü verdi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr