Ana Sayfa Projelerimiz Pazar Yerleri Denizli Belediyesi'nden Yeni Bir Pazaryeri Daha

Denizli Belediyesi'nden Yeni Bir Pazaryeri Daha

Denizli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği toplu açılış töreni ile hizmete girecek olan Kayıhan Kaplı Pazaryeri ile Bilgi Evi ve Kurs Merkezi bölgenin önemli bir ihtiyacını giderecek.
  Bölge insanının heyecanla beklediği, böylesi bir projenin açılışının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacak olmasının mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bölge insanımızın önemli bir ihtiyacını gidermenin mutluluğunun yanı sıra Kayıhan Kaplı Pazaryeri ile Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nin açılışını Başbakanımız tarafından yapılacak olması bize gurur veriyor” dedi.
  Denizli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği toplu açılış töreni ile hizmete girecek projelerden biri olan Kayıhan Kaplı Pazaryeri ile Bilgi Evi ve Kurs Merkezi bölgenin önemli bir ihtiyacını giderecek. 
  ''Açılışı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Yapacak''
  Büyüyen Denizli için büyük projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini ve hizmet yolculuğunda koşar adımlarla ilerlediklerini dile getiren Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 28-29 Eylül’de Denizli’ye geliyor. Her geldiğinde ise Denizli kazanmaya devam ediyor. Bu ziyaretler Başbakanımızın Denizlimize verdiği değeri gösteriyor. Milletin efendisi değil, hizmetkarı olma gayesiyle çıktığımız hizmet yolculuğunda Başbakanımızı misafir etmekten dolayı büyük bir mutluluk içerisindeyiz. Denizli olarak, bu anlamlı günü “düğün günümüz” olarak kabul ediyoruz. Çünkü Başbakanımızın her gelişinde bizim için bir düğün oldu. Başbakanımızla birlikte ülkemiz gibi Denizli de büyüdü, gelişti ve Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri oldu. Bizler, büyük düşünüp dünya standartlarındaki projeleri halkımızın hizmetine sunmayı Başbakanımızdan öğrendik. 22. kez Denizli’ye gelecek olan Başbakanımızın gerçekleştireceği toplu açılış töreni ile hizmete girecek birçok projeden biri olan Kayıhan Kaplı Pazaryeri ile Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’de o hizmetlerden biri. Bölge insanımızın yıllardır özlemini duyduğu böylesi bir projeyi hizmete sunmanın mutluluğunun yanı sıra Kayıhan Kaplı Pazaryeri ile Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nin açılışının Başbakanımız tarafından yapılacak olması bize gurur veriyor” dedi.
   ''İnsanımız Bunu Hak ediyor''
   Başkan Zolan, Kayıhan Kapalı Pazaryeri ile aynı zamanda Bilgi Evi ve Kurs Merkezi olarak da kullanılacak tesisin bölge insanının önemli bir ihtiyacını gidereceğini dile getirerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Kışın çamurda, yazın ise toz ve sıcakta zorluk çeken vatandaşlar için bölge halkına pazaryeri sözü vermiştik. Bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bölge için çok önemli bir tesisi tamamladık. Kayıhan Kapalı Pazar Yeri'nin üst katı bilgi evi ve kurs merkezi olacak. Pazaryeri gerek sağlık gerekse güvenlik açısından her türlü konfora sahip. Ayrıca bölgemizde etüt merkezimiz yoktu. İhtiyaç ve talep vardı. İki projeyi burada birleştirip çocuklarımızın geleceği adına etüt merkezini de inşa ettik. Çok amaçlı salonlarımız var. Daha da önemlisi spor yapmakla ilgili alanlarımız oluştu. Kayıhan ve çevre mahallelerimiz bunlardan faydalanacak. 9’uncu pazaryerimiz Denizli’ye hayırlı olsun. 
   Kayıhan Kapalı Pazar Yeri ve Bilgi Evi Kurs Merkezi
   Denizli Belediyesi tarafından hizmete sunulan Kayıhan Kapalı Pazar Yeri ve Bilgi Evi ve Kurs Merkezi yaklaşık 6.800 metrekarelik bir alan üzerinde yer alıyor. Bu tesiste 213 tezgah ve 24 dükkan bulunurken, tesisin üst katı bu bölgede bulunan çocuklarımızın yararlanacağı bilgi evi ve kurs merkezi olarak tasarlandı. Çocuklarımız burada eğitim alacaklar. Burası mahalle sakinlerinin diğer bazı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlandı.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr