Ana Sayfa Projelerimiz Pazar Yerleri Karşıyaka Kapalı Pazaryeri tamam

Karşıyaka Kapalı Pazaryeri tamam

Denizli Belediyesi, 8. kapalı pazaryerini tamamladı. Karşıyaka Mahallesi’nde inşa edilen pazaryerinde incelemelerde bulunan Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bölge insanına verdiğimiz sözü yerine getirdik. İnsanların memnuniyeti bizleri mutlu edecek. Güle güle kullansınlar” dedi.
Denizli Belediyesi tarafından yapılan Karşıyaka Kapalı Pazaryeri tamamlandı. Denizli’nin 8. kapalı pazaryeri bölge insanının yağmur, çamur, toz gibi sıkıntılı ortamda alışverişlerine son vererek, rahat ve sağlıklı koşullarda alış veriş imkanı sağlayacak. Karşıyaka Kapalı Pazaryeri’nde incelemelerde bulunan ve burada bulunan vatandaşların pazaryerine ilişkin görüşlerini alan Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, “ 8. yılda 8. kapalı pazaryerini tamamladık. Karşıyaka Mahallemize yakışır bir pazaryeri oldu. Görülüyor ki buradaki vatandaşlarımız ortaya çıkan işten son derece memnun. İnsanların memnuniyeti ise bizleri mutlu ediyor. Güle güle kullansınlar” dedi.


Kapalı pazaryerine ulaşımı kolaylaştırmak için yollarda yapılacak çalışmaların tamamlanması ile pazaryerinin en kısa sürede kullanılmaya başlanacağını dile getiren Başkan Zolan, “ Denizli’nin her yerine hizmet götürmek bizim için aynı öneme sahip. Yaptığımız incelemeler ve tespitler doğrultusunda hareket edip öncelikler doğrultusunda yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Karşıyaka Mahallemiz için büyük ihtiyaç olarak gördüğümüz kapalı pazaryerini tamamlayarak bölge insanına verdiğimiz sözü yerine getirmiş olduk. Tamamlanan pazaryeriyle vatandaşlarımız ve pazarcı esnafımız kışın yağmur ve çamur, yazın da toz ve rüzgarda alış veriş yapmaktan kurtulacak. Yaklaşık 4 bin metrekare alana sahip farklı bir mimari ile inşa edilen bu mekanda 18 dükkan ve 168 tezgah yer alıyor. Mutluyuz verdiğimiz sözü yerine getirdik. Hayırlı uğurlu olsun.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr