Ana Sayfa Belediyemiz Ödüllerimiz Şiir dostu eğitimciler ‘Öğretmenin Sesinden’ programında buluştu

Şiir dostu eğitimciler ‘Öğretmenin Sesinden’ programında buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu ile Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde emekli ve çalışan öğretmenler tarafından gerçekleştirilen ‘Öğretmenin Sesinden’ isimli şiir dinletisi büyük beğeni topladı
04.12.2023
Denizli'nin kültür ve sanat alanındaki birçok başarılı projelere katkı koyan Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu bu yıl ilk kez çalışan ve emekli öğretmenlerin yer aldığı ‘Öğretmenin Sesinden’ isimli şiir dinletisi düzenledi. Kent Şairleri Topluluğu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen programa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu Başkanı Muammer Kardeş, Kent Şairleri Topluluğu yürütme kurulu üyeleri, öğretmenler ve şiir severler katıldı. PAÜ Şiir Topluluğu Başkanı Öğretim Görevlisi Havva Ergür yönetiminde düzenlenen ‘Öğretmenin Sesinden’ isimli şiir dinletisinde emekli olan ve çalışan öğretmenler tarafından çeşitli şiirler seslendirildi.

Unutulmaz bir gece yaşadıklarını kaydeden Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu Başkanı Muammer Kardeş, “ Denizli’de sanat ve kültür alanında oldukça güzel ve başarılı çalışmalar yapılıyor. Bu çerçevede Kent Şairleri topluluğu olarak bizlerde aralıksız olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında da öğretmenlerimiz için ilk kez böyle bir etkinlik düzenlemek istedik. Bu çerçevede hem çalışmaya devam eden hem de emekliye ayrılan öğretmenlerimizin katkıları ile ‘Öğretmenin Sesinden’ isimli şiir dinletisini düzenledik. Oldukça keyifli ve coşkulu bir programı tamamlamış olduk” dedi. 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr