Ana Sayfa Belediyemiz Ödüllerimiz Bağımsız Şairler Platformu Başkanına Ödül

Bağımsız Şairler Platformu Başkanına Ödül

1.Uluslararası Ankara Kültür-Sanat Şöleninde,Denizli Belediyesi Kent Konseyi Şairler Platformu Başkanı Arzu Subakan Kabukçu Başarı ödülüne layık görüldü.
01.02.2014
 

Denizli Belediyesi Kent Konseyi Bağımsız Şairler Platformu Başkanına Ödül

26 ocak 2014 Ankara Başkent Öğretmenevi’nde gerçekleşen Sultan Özateş’in ev sahipliği yaptığı 1.Uluslararası Ankara Kültür-Sanat Şölenine gerek yurt dışından gerek yurt içinden bir çok değerli yazar şair sanatçı ve medya mensubu katıldı. Dört bölüme ayrılan Kültür-Sanat Şöleninde ödüle layık görülen isimler ödüllerine kavuştu. Gerçekleştirilen ödül töreninde ''Türk Kültürüne, Sanata ve Edebiyata Hizmetleri ile 2013 Başarı Ödülünü''ne layık görülen Denizli Belediyesi Kent Konseyi Şairler Platformu Başkanı Arzu Subakan Kabukçu ödülünü alarak Denizli’ye döndü.

Uluslararası " Duygu Ve Düşüncelerini Yazanlar Ve Sanat Projesi" Çerçevesinde Ankara'nın Kalbi Sultan Özateş'in "1. Uluslararası Ankara Kültür Ve Sanat Şöleni " Projesi İle Fark Yaratan Yürekler Ankara'da Buluştu.
“ Bütün yıldızlar, gök kuşağından kayan renkli yürekler içini açtı, hepinizi bekliyor.” sloganıyla
Sanatı ve hizmetleri ile fark yaratan bütün yürek ve sanatçılarımızla aynı anda Ankara Başkent öğretmen evinde 26 ocak 2014 tarihinde buluştu.

“ Kalem ne ister, sevdiğine nağme, fırça ile muhabbet ister.”
Alanında dünyadaki saygın festivallerin arasında yerini şimdiden alan “ NAĞME-i SANAT FESTİVALİ” 1. Yılında 5000’i hedefleyen sanatsever, okuyucu ve sanatçı sayısı ile ülkemizin farklı şehirlerinden, Türk Dünyasından kendi yeteneklerini sanat yoluyla ülke dışına sesini taşıyan, tanışan ve paylaşan eser çalışmaları ve sanatçıları tanıtmayı hedeflemektedir.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr