Ana Sayfa Belediyemiz Ödüllerimiz Başkan Zolan futbolcuları altınla ödüllendirdi

Başkan Zolan futbolcuları altınla ödüllendirdi

Denizlispor 13 yaşaltı futbol takımı Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Zolan, Türkiye Şampiyonası’na katılma başarısını gösteren ekibi tebrik etti ve takım oyuncularını altın ile ödüllendirdi.
29.06.2012
Hiç mağlup olmadan ve hiç gol yemeden 17 maçta 139 atarak Türkiye genelinde ilk 16 takım arasına girmeyi başaran Denizlispor 13 yaşaltı futbol takımı Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti. Denizlispor Başkanı Yurdal Duman, Yönetici Ali Değirmenci, Alt Yapı Genel Koordinatörü Ali Yalçın ve Antrenör Tuncer Gökçe’nin de hazır bulunduğu ziyarette tüm takımı elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik eden Başkan Zolan, takım oyuncularını altın ile ödüllendirdi. Ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Başkan Zolan, Türkiye Şampiyonası’nda mücadele verecek ekibe başarı diledi.

Ekibin elde ettiği başarıları yakından takip ettiğini dile getiren Başkan Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sizleri tebrik ediyorum. Geldiğiniz için teşekkür ederim. Türkiye Şampiyonası öncesi burada olmanız bizim için ayrı bir güzellik. Başarı ancak süreklilik olursa güzeldir. Eminim ki güzel yerlere geleceksiniz. Ancak ben sizlerden iki şey istiyorum. Birincisi dersleriniz güzel olacak. Derslerde başarılı olamayan futbolda başarılı olamaz. Çünkü futbol akıl işidir. Onun için derslerinize çalışacaksınız. İkincisi derslerinizdeki başarıyla beraber ahlaki anlamda da herkese örnek olmalısınız. Çünkü siz sporcusunuz. Sporcu disiplinlidir herkese örnek olması gerekir. Başarı zaten gelir. Sizleri ve hocalarınızı bir kez daha tebrik ediyor şampiyonada başarı diliyorum.”


Tüm takım oyuncularını altın ile ödüllendiren Başkan Zolan’a ise Alt Yapı Genel Koordinatörü Ali Yalçın Denizlispor forması hediye etti. Yalçın elde edilen başarıda Denizli Belediyesi’nin verdiği desteğin büyük payı olduğunu söyledi ve Başkan Zolan’a verdikleri destekten dolayı teşekkür etti

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr