Ana Sayfa Belediyemiz Ödüllerimiz Birincilik 'Ailemi Seviyorum' Projesine

Birincilik 'Ailemi Seviyorum' Projesine

Denizli Belediyesi, Ailemi Seviyorum Projesi ile Türkiye’nin dört bir yanından 127 belediyenin katıldığı proje yarışmasında birincilikle ödüllendirildi. Belediye Başkanı Osman Zolan birincilik ödülünü Başbakan Erdoğan’ın elinden aldı.
03.04.2012
   Belediye Başkanı Osman Zolan,'Mutlu aile, güçlü toplum' sloganı ile hayata geçirdiğimiz “Ailemi Seviyorum” projemizin amacı, herkesin kendini güvende hissettiği, huzurlu bir aile ortamı oluşturmak, aile içi iletişimi artırmak, güçlü aile bağları ve huzurlu bir toplum oluşturmaktı.
Denizli’de bir ‘ilk’ olan Ailemi Seviyorum Projemiz kapsamında Sağlıklı Evlilik Okulu’ndan aile hakemliğine, Eğitim seminerleri ve konferanslardan aile danışma merkezlerine ücretsiz spor okullarından açık hava reklam çalışmalarına kadar birçok başarılı projeyi hayata geçirdik.
   Tüm bu çalışmalara halkımız da büyük bir ilgi gösterdi. Böylesine anlamlı bir projenin birincilik ödülünü Sayın Başbakanımızın elinden almış olmak da bizim için ayrı bir gurur ve mutluluk vesilesi oldu. Denizli Belediyesi olarak ‘ilk’lere imza atmaya ve böylesi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr