Ana Sayfa Belediyemiz Ödüllerimiz Ben Buldum Yarışmasında Ödül Heyecanı

Ben Buldum Yarışmasında Ödül Heyecanı

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, belediye çalışanları arasında düzenlenen ve 106 projenin yer aldığı yarışmada dereceye girenlere ödüllerini verdi.
06.10.2011

   Denizli Belediyesi hizmet kalitesinin yükseltilmesi, hizmet çeşitliliğinin ve verimliliğinin arttırılması ile yeni hizmet fırsatlarının belirlenmesi için yeni fikirlerin ortaya çıkarılması amacıyla 'Ben Buldum Projesi’ni hayata geçirdi. Proje kapsamında yarışma düzenlendi. Araştırma Komisyonu tarafından dereceye girenler, ödüllerini almak üzere Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Aytaç Turgut, Nilgün Ök ve Etüt Proje Müdürü Pınar Gülmez Ağırbaş da hazır bulundu. 
  
Başkan Zolan, yarışmaya katılan tüm eserler için teşekkür ederek sözlerine başladı. Yarışmanın belediyenin katılımcı anlayışını ortaya koyduğunu kaydeden Başkan Osman Zolan, şöyle dedi:
  
‘Denizli’mizde birçok güzellikler yapmaya devam ediyoruz. Gerçekten Denizli’miz baştan aşağıya değiştirilebilir noktaya geliyor. Yaptıklarımızı yeterli görmüyoruz. Bu nedenle yarışmalar düzenlenecek. Gerçekten olağanüstü talep vardı ve 106 proje yer aldı. Komisyonun incelemesi sonunda değerlendirme yaptı. Ben yarışmaya başvuran tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak gerek halkımızdan ve gerekse personelimizden fikirleri alma anlamında açık olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Denizli bizim ortak paydamızdır. Denizli için taş üstüne taş konulacak projeler için kapımız her zaman açıktır. Öncelikle kendi personelimizden başladık. Tüm personelimizle gurur duyduğumu bildirmek istiyorum. Bu projeler aktif hale gelecek ve uygulamaya sokacağız. Denizli’ye hayırlı olsun.’ 
 
Daha sonra Başkan Zolan, dereceye giren yarışmacılara ödüllerini verdi. Ben Buldum Yarışması’nda, Gökhan Adıbelli Teleferik Projesi’yle birinci oldu. Halil İbrahim Kaşlıköse ise Dünya Dijital Heykeli Projesiyle 2. oldu. Ali Sinan Güngör’ün Yağmurland Projesi ve Yeşim Özgenç’in İşinden Emekli Ol Hayattan Emekli Olma Projeleri üçüncülük ödülünü kazandı. Yarışmada 1. olan Adıbelli diz üstü bilgisayar, 2. olan Kaşlıköse mini dizüstü bilgisayar ve 3.lük ödülünü paylaşan Güngör ve Özgenç ise fotoğraf makinesi aldı.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr