Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Başkan Çavuşoğlu : “İyi ki Cumhuriyet var”

Başkan Çavuşoğlu : “İyi ki Cumhuriyet var”

Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın kentte coşku içinde kutlanması için düzenlediği Gençlik Konserleri Aktepe Mahallesi Akvadi’de gerçekleştirildi.
Gençlik Konseri coşkusu Akvadi’ye taşındı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında kentin 5 farklı noktasında gerçekleştireceği Gençlik Konserleri Aktepe Mahallesi ile devam etti. Aktepe Mahallesi Akvadi TOKİ Pazar Yeri’nde düzenlenen programa, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Işıl Koç’un birbirinden güzel söylediği şarkı ve türkülerle bayram coşkusunu doyasıya yaşayan vatandaşlar unutulmaz bir akşam yaşadı.

“İyi ki Cumhuriyet var”

Başkan Bülent Nuri Çavuşoğlu burada yaptığı konuşmada Cumhuriyetin önemine değinerek, programa katılım sağlayan tüm vatandaşlara teşekkür etti ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı. Başkan Çavuşoğlu, “İyi ki Cumhuriyet var. İyi ki bu Cumhuriyet için yola çıkanlar var. Onlar bir saniye bile kendilerini düşünmedi, bu ülkeyi, Cumhuriyeti kurulma sürecinde ben değil, biz diyebildikleri için bugün buradayız. Bize özgür bir vatan, ülke bıraktılar. Çıktığımız bu yolculukta sevdamızı büyüteceğiz. Kendimizi değil, bizden sonrakileri düşüneceğiz. Sadece kendi ailemizi değil, bu coğrafyada yaşayan herkesi düşüneceğiz. Ağzımızın ucuyla değil, bundan sonra ‘İyi ki Cumhuriyet var, iyi ki Türkiye Cumhuriyeti’nde birlikte yaşıyoruz’ diyeceğiz. Halkını düşünen belediyecilik icra edeceğiz” ifadelerini kullandı.


 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr