Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuk sahne aldı

Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuk sahne aldı

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında özel bir konser verdi. Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuğun sahne aldığı muhteşem geceye katılanlar unutulmaz bir performans izledi.
Cumhuriyet Çocukları 100. Yıl Özel Konseri

Büyükşehir Çocuk Korosu ve Orkestrası'ndan muhteşem performans

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında birbirinden özel etkinliklere imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası tarafından ‘Cumhuriyet Çocukları 100. Yıl Özel Konseri’ düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Serhat Akbulut, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir konser veren Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, muhteşem performansı ile büyük beğeni topladı. Çocuk Korosu ve Orkestrası Koro Şefi Görkem Karagün eşliğinde gerçekleşen konserde cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuk sahne alırken, söylediği birbirinden güzel marşlar ile büyüklere taş çıkarttılar.

“Çocuklarımız bizden daha başarılı olacak”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan konser öncesi davetlerine katılan herkese teşekkür ederek, bu özel programa emek veren başta çocuklar olmak üzere herkesi tebrik etti. Ailelere de teşekkür eden Başkan Zolan, "Cumhuriyetimizin 100. yılında çocuklarımız bizlere güzel bir akşam yaşatacak. Cumhuriyetimizin 100. yılını 100 çocuğumuzla hep birlikte kutlayacağız. Gözbebeğimiz evlatlarınızı bize güvenip emanet ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Onları biz emanet bilip kendi çocuğumuz gibi en üst seviyede eğitim için gayret gösteriyoruz. Onlar bizden daha başarılı ve iyi olacak. Cumhuriyetimizin 100. yılını hep birlikte kutlayacağız. İnşallah onlar 150’yi, 175’i kutlayacaklar. 200. yılı kutlasınlar inşallah. Çocuklarımız tebrik ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız ve yüzüncü yılımız kutlu olsun" dedi.


 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr