Konserler

 
Büyükşehir’den sıcak yaz akşamlarını serinleten konserler 22.07.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaz boyunca kentin farkı noktalarında düzenleyeceği yaz konserleri başladı. Konservatuar sanatçısı Ahmet Nuri Çağdaş söylediği şarkılarla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Büyükşehir Bandosu ile caddeler şenlendi 22.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Bandosu, Çamlık Caddesi'nde vatandaşlara konser sürprizi ile neşeli anlar yaşattı. Başkan Bülent Nuri Çavuşoğlu da tatil keyfi yaşayan hemşehrilerinin konser coşkusuna ortak oldu.
Büyükşehir’den ‘Yaza Merhaba’ konseri 12.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu’nun düzenlediği “Yaza Merhaba” konseri izleyenleri mest etti.
Meydanlar kültür ve sanatla buluşmaya devam ediyor 08.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Bandosu, Bayramyeri Meydanı’nda vatandaşlara konser sürprizi ile keyifli anlar yaşattı. Başkan Bülent Nuri Çavuşoğlu da keyifli anlar yaşayan hemşehrilerinin konser coşkusuna ortak oldu.
19 Mayıs coşku ve sevinci Büyükşehir ile doruğa çıktı 20.05.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Konserine katılan Denizlililer, unutulmaz bir bayram coşkusu ve sevincini yaşadı. Meydanı hınca hınç dolduran onbinlerce Denizlili, Göksel’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.
Başkan Çavuşoğlu : “İyi ki Cumhuriyet var” 19.05.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın kentte coşku içinde kutlanması için düzenlediği Gençlik Konserleri Aktepe Mahallesi Akvadi’de gerçekleştirildi.
Gençlik Konserleri Denizli’nin 4 bir tarafında 18.05.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın kentte coşku içinde kutlanması için düzenlediği Gençlik Konserleri Fatih Mahallesi ile devam etti.
19 Mayıs coşkusu Gençlik Konserleri ile başladı 16.05.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Konserleri başladı. Konserde halkın coşkusuna ortak olan Başkan Çavuşoğlu, “Artık Denizli'nin her sokağında, her köşesinde Cumhuriyet’in, bayramların daha coşkulu kutlandığı bir süreci hep beraber inşa edeceğiz” dedi.
Büyükşehir’den “Bizim Bestelerimiz” konseri 16.05.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Oda Orkestrası, “Bizim Bestelerimiz” adlı konser düzenledi. Geceye katılan Başkan Çavuşoğlu, “Bu güzel Cumhuriyet’in babalarımızdan miras değil, çocuklarımızdan bizlere emanet verildiği bilinciyle davranmamız gerektiğini düşünüyorum” dedi.
Denizlililer, 19 Mayıs coşkusunu Gençlik Konserleri ile yaşayacak 11.05.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel kentin 5 ayrı noktasında 5 farklı konser düzenleyecek. Gençlik Konserlerinin 19 Mayıs’ta düzenlenecek finalinde Türk pop müziğinin sevilen ismi Göksel ile bayram sevinci ikiye katlanacak.
CSO Denizlililer için sahne aldı 23.04.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırladığı programlar kapsamında CSO Film Müzikleri Konseri düzenledi.
Büyükşehir’den 23 Nisan’a özel iki muhteşem konser 16.04.2024
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel iki muhteşem konsere imza atacak. 20 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri düzenleyecek koro ve orkestra, 23 Nisan’da da CSO ve Denizli Devlet Okulları Çocuk Koroları’nda yer alan 1600 çocukla birlikte sahne alacak.
Ünlü sanatçı Fatih Erkoç Denizlililer için sahne alacak 21.03.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayına özel düzenlediği Büyükşehir’le Ramazan programları kapsamında 22 Mart Cuma günü sevilen sanatçı Fatih Erkoç, 23 Mart Cumartesi günü ise Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Kent Orkestrası, Barış Manço şarkıları konseri ile sahne alacak.
Denizli Filarmoni Orkestrası’ndan büyüleyici konser 05.03.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Dünyaca ünlü keman sanatçısı Muhammed Yıldırır’ın sahne aldığı Denizli Filarmoni Orkestrası muhteşem bir performansa imza attı. Denizli Filarmoni Orkestrası’nın büyüleyici konserine katılan davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.
Büyükşehir’den Filarmoni Orkestrası Konseri 03.03.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi klasik müzik konseri düzenleyecek. Denizli Filarmoni Orkestrası’nın sahne alacağı ücretsiz konser 4 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Büyük Türkiye Orkestrası, Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdi 11.11.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 85. yıldönümü dolayısıyla düzenlediği özel anma konserinde Büyük Türkiye Orkestrası’nı Denizlililerle buluşturdu. “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” konserine katılanlar unutulmaz bir akşam yaşadı.
Büyükşehir'den Atatürk’ü Anma Özel Konseri 10.11.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 85. yıldönümü dolayısıyla “Atatürk’ü Anma Özel Konseri” düzenledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Ulu Önder’in sevdiği şarkıları seslendirdi.
Büyükşehir’den “Bir Asırlık Aşk Cumhuriyet” konseri 06.11.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Halk Müziği Topluluğu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında özel bir konser verdi. Cumhuriyetin 100. yılına özel Atatürk’ün sevdiği türkülerin seslendirildiği konsere katılanlar unutulmaz bir performans izledi.
Büyükşehir'den “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ata'mıza Saygı” konseri 28.10.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında özel bir konser verdi. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ata'mıza Saygı konserinde 100 kişilik koro Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirildi.
Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuk sahne aldı 27.10.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında özel bir konser verdi. Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuğun sahne aldığı muhteşem geceye katılanlar unutulmaz bir performans izledi.
Turan Ethno Folk Band’tan muhteşem konser 13.10.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kazakistan Cumhuriyeti Denizli Fahri Konsolosluğu ve Türk Ocakları Denizli Şubesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında dünyaca ünlü Kazakistanlı müzik topluluğu Turan Ethno Folk Band’ı Denizlililerle buluşturdu, konsere katılanlar unutulmaz bir akşam yaşadı.
Turan Ethno Folk Band, 12 Ekim’de Denizli’de sahne alacak 11.10.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kazakistan Cumhuriyeti Denizli Fahri Konsolosluğu ve Türk Ocakları Denizli Şubesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında dünyaca ünlü Kazakistanlı müzik topluluğu Turan Ethno Folk Band’ı Denizlililerle buluşturacak.
Başkan Zolan gençlerin festival coşkusuna ortak oldu 05.10.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümüne özel hazırladığı Gençlik Festivali’nde gençlerin coşkusuna ortak oldu. Gece boyu gençlerle sohbet eden Başkan Zolan, konserleri hep birlikte izledi.
Büyükşehir’den “Latin ve Nostalji Konseri” 28.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Grup Laodikeia’nın sahne alacağı, Latin ve nostalji şarkıların seslendirileceği konser düzenleyecek. 1970-80’lerin unutulmaz şarkıların Denizlililerle buluşacağı ücretsiz konser 29 Eylül Cuma akşamı saat 20.30’da Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Büyükşehir Yaz Konserlerinde muhteşem final 21.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaz boyunca birbirinden özel sanatçıları ağırladığı Yaz Konserleri muhteşem bir finalle tamamlandı. Denizlililer, Kent Orkestrası Barış Manço Şarkıları Konseri ile unutulmaz sanatçının en güzel eserlerine hep bir ağızdan eşlik etti.
Türk Sanat Müziği Konseri'ne davet 10.06.2023
Sosyal ve kültürel etkinliklerine aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, 11 Haziran Pazar günü Saat: 20.30' da Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak düzenleyeceği "Türk Sanat Müziği Korosu Konseri"ne tüm vatandaşları davet etti.
Büyükşehir’den muhteşem 19 Mayıs Konseri 20.05.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Oda Orkestrası ve Gençlik Korosu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla muhteşem bir konser programına imza attı.
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’ndan muhteşem konser 29.04.2023
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın Denizli Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde verdiği muhteşem konser izleyenleri büyüledi. Başkan Zolan, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nı Laodikya Antik Kenti’nde restore ettikleri Batı Tiyatrosu’nda konser vermeye davet etti.
Büyükşehir'den Türk Halk Müziği Korosu konseri 30.12.2022
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, 2022 yılının son konserinde türkü severleri bir araya getirdi. Anadolu’ya has türkülerin seslendirildiği “Divane Gönül” adlı konsere katılanlar unutulmaz bir akşam yaşadı.
Büyükşehir’den efsane sanatçılar için anma konseri 05.12.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türk müziğinin efsane isimleri Barış Manço ve Cem Karaca için anma konseri düzenledi. İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu’nun sahne aldığı, çağdaş halk ozanları Manço ve Karaca’nın efsane eserlerinin seslendirildiği programa katılanlar unutulmaz bir gece yaşadı.
Büyükşehir’den Bozkırın Tezenesi’ne vefa 21.11.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türk halk müziğinin ünlü ozanı Neşet Ertaş için anma konseri düzenledi. Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın sahne aldığı, büyük ozan Neşet Ertaş’ın türkülerinin seslendirildiği programa katılanlar unutulmaz bir gece yaşadı.
Büyükşehir’den “Senfoni ile Neşet Ertaş Türküleri” 18.11.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türk halk müziğinin ünlü ozanı Neşet Ertaş için anma konseri düzenleyecek. Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın sahne alacağı ücretsiz konser 20 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Ulu Önder, sevdiği şarkılarla anıldı 11.11.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 84. yıldönümü dolayısıyla anma konseri düzenledi. 160 kişiden oluşan Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdi.
Büyükşehir’den PAÜ’de 90’lar Konseri 12.10.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 90’lı yıllara damga vuran efsane şarkıların seslendirileceği özel konseri bu kez Pamukkale Üniversitesi’nde düzenleyecek. 13 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de PAÜ Amfi’de gerçekleştirilecek konsere tüm vatandaşlar davet edildi.
Büyükşehir’den 90’lar Konseri 04.10.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 90’lı yıllara damga vuran efsane şarkıların seslendirildiği özel bir konser düzenledi. Nostalji dolu anların yaşandığı konserde Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası 90’lı yılların en güzel şarkılarını Denizlililer için söyledi.
30 Ağustos coşkusu Büyükşehir ile yaşanacak 29.08.2022
Denizlililer, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu Büyükşehir Belediyesinin yarın 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda saat 21.00’de düzenleyeceği Fatma Turgut konseri ile yaşayacak.
Büyükşehir’den Türk Sanat Müziği Konseri 31.01.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği konseri düzenledi. 105 kişilik koronun seslendirdiği eserlerle büyük beğeni toplayan sanatçılar izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Büyükşehir'den 10 Kasım Konseri 11.11.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenledi. Programda Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdi.
Büyükşehir'den muhteşem konser 20.09.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Ahilik ve Altıneller Festivali kapsamında İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu muhteşem bir konserle Denizlililerle buluştu.
Büyükşehir'den konsere davet 17.09.2021
İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu, Ahilik ve Altıneller Festivali kapsamında Denizlililer için sahne alacak. 18 Eylül Cumartesi saat 21.00'de Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek konsere tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi.
USTAYA VEFA 02.03.2021
Denizli'nin halk kültürünü ve ezgilerini tüm dünyaya tanıtan unutulmaz halk ozanı Özay Gönlüm, vefatının 21. yılında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen online konser ile anıldı.
Büyükşehir, usta halk ozanı Özay Gönlüm'ü unutmadı 01.03.2021
Başkan Zolan, "Gönlüm Denizli'nin değerlerini ilmek ilmek işledi" Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin yetiştirdiği büyük halk ozanı Özay Gönlüm’ü vefatının 21. yıl dönümünde de unutmadı. Gönlüm’ü özlemle andıklarını söyleyen Başkan Zolan “Özay Gönlüm, Denizlimizin güzelliklerini, türkülerini, kültürünü, değerlerini ilmek ilmek işleyerek bugünlere gelmesini sağlamıştır” dedi.
Büyükşehir Barış Manço için online anma konseri düzenleyecek 23.02.2021
Milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço'yu vefatının 22. yıldönümünde de unutmayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ünlü sanatçı için online anma konseri düzenleyecek. Program 24 Şubat Çarşamba akşamı Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesapları ile yerel TV’lerden yayınlanacak.
Büyükşehir Barış Manço’yu unutmadı 27.02.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesi, milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Barış Manço'yu vefatının 21. yıldönümünde de unutmayarak bir anma konseri düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda ünlü sanatçı eserleriyle anıldı.
Barış Manço, eserleri ile anılacak 23.02.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesi, eserleri ile milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço için "21. Yıl Anma Konseri" düzenleyecek. Unutulmaz sanatçı 26 Şubat 2020 saat 20.30'da Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde eserleri ile anılacak.
Büyükşehir’den Türk Sanat Müziği Konseri 22.01.2020
Sanat ve kültür etkinliklerine yeni yılda da devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, 110 kişiden oluşan dev koro ile Türk Sanat Müziği Konseri düzenledi.
Büyükşehir'den Türk Halk Müziği Korosu konseri 30.12.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, Anadolu'nun ve Orta Asya'nın dinlenmesine doyum olmaz, dağları konu alan türkülerini "Dumanlı Dağlar" adlı konserle beğeniye sundu.
Ustalara taş çıkarttılar 16.12.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı, düzenlediği konser ile bağlama resitali verdi. Performanslarıyla büyük beğeni toplayan bağlama sınıfı öğrencileri çalıp söyledikleri türkülerle ustalara taş çıkarttı.
Büyükşehir’den 2 konser 09.09.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı, daha önce hava muhalefeti nedeniyle ertelenen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu konserlerini Denizlililerle buluştu.
Yaz Konserlerinde muhteşem final 05.08.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaz boyunca İncilipınar ve Adalet Parkı’nda düzenlediği yaz konserlerinin finali Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarının düzenlediği muhteşem konserler ile son buldu.
Yaz konserleri devam ediyor 29.07.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programları tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden değerli müzisyen ve sanatçıların katıldığı müzik buluşmalarının finali 3 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.
Denizlililer yaz konserlerini çok sevdi 22.07.2019
Denizlililer, Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programında birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılarla buluşmaya devam ediyor.
Denizlililer yaz konserlerine yoğun ilgi gösteriyor 07.07.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programlarında İncilipınar ve Adalet Parkı’nda birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılar, Denizlililerle buluşmaya devam ediyor.
Denizli, Yaz Konserleri ile müziğe doyacak 29.06.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin her sene düzenlediği Yaz Konserleri programları başladı. İncilipınar ve Adalet Parkı’nda birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılar, Denizlililer ile bu yaz da buluşmaya devam edecek.
Gençlik Korosu Konseri'ne yoğun ilgi 26.06.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Gençlik Korosu, yılsonu konseri büyük ilgi gördü. 7’den 70’e vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde izleyenleri kendilerine hayran bırakan gençler, performanslarıyla büyük alkış topladı.
Yılsonu konserlerinde Büyükşehir Çocuk Korosu coşkusu 25.06.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu, yılsonu konserinde izleyenleri büyüledi. Adalet Parkı’nda düzenlenen konsere katılanlar unutulmaz bir akşam yaşadı.
Büyükşehir'den yılsonu konserleri 17.06.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk, Gençlik, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Korosu’nun, hazırladığı yılsonu konserleri başlıyor. Adalet Parkı Konser alanında 4 gün boyunca düzenlenecek ücretsiz konserlere tüm Denizlililerin davetli olduğu ifade edildi.
Büyükşehir Usta'yı unutmadı 01.05.2019
Denizli'nin halk kültürünü ve ezgilerini derleyen Türk Halk Müziği sanatçısı Talip Özkan Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Talip Özkan Anma Konseri” programı ile anıldı. Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu ile TRT ses sanatçısı Tuğba Ger, büyük usta Talip Özkan’ın derlediği eserlerini seslendirdi.
Büyükşehir Çocuk Korosu'ndan muhteşem performans 22.04.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla konser verdi. Muhteşem bir performans sergileyen çocuklar büyüklere taş çıkarttı.
BÜYÜKŞEHİR’DEN PİYANO RESİTALİ KONSERİ 11.04.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Denizlili genç müzisyen Görkem Ağar’ın ‘Piyano’ albümünün ilk konserine ev sahipliği yaptı. Konsere katılan sanatseverler unutulmaz bir müzik ziyafetine şahitlik etti.
BARIŞ MANÇO İÇİN ÖZEL ANMA KONSERİ 22.03.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Türk müziğinin efsane ismi Barış Manço için özel bir anma konseri düzenledi. Başkan Osman Zolan, bu özel anma konseri için daha önce söz verdiklerini belirterek, "Bu akşam Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezimizin yeni salonunda sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz" dedi.
Büyükşehir'den Çanakkale Zaferi Özel Anma Konseri 19.03.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla anma konseri düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa katılanlar unutulmaz bir zaman geçirdi.
Büyükşehir'den dev tesisin açılışına özel Buray konseri 08.03.2019
Ege Bölgesi’nin en büyük kongre ve kültür merkezi olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi, 10 Mart 2019 Pazar günü açılacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi 10 Mart 2019 Pazar günü akşam saat 20.00'de dev tesisin açılışına özel Buray konseri düzenleyecek.
Ustalara taş çıkarttılar 25.02.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı bağlama sınıfı öğrencilerinin düzenlediği konser büyük beğeni topladı. Kursiyerler çalıp söyledikleri konserle ustalara taş çıkarttı.
Barış Manço eserleriyle anılacak 19.02.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Barış Manço için anma konseri düzenleyecek. Tüm vatandaşların davetli olduğu konser 21 Şubat 2019 Perşembe günü akşam saat 20.00'de PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak.
Büyükşehir Çocuk Korosu'ndan duyarlı davranış 31.01.2019
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu, Denizli Huzurevi'ni ziyaret ederek duyarlı bir davranış sergiledi. Yaşlıların ellerini öpüp hal hatır soran koro üyeleri huzurevi sakinlerine mini bir konser vererek unutamayacakları bir gün yaşattı.
Büyükşehir’den Türk Sanat Müziği Konseri 13.01.2019
Sosyal ve kültürel etkinliklerine 2019 yılında da aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, "Türk Sanat Müziği Korosu Konseri" düzenledi.
Büyükşehir’den Atatürk'ü Anma Programı 08.11.2018
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 80. yıldönümü dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediyesi, anma programı düzenleyecek. PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek anma programında Türk Sanat Müziği Korosu, Atatürk'ün sevdiği şarkıları seslendirecek.
Denizli, cumhuriyet coşkusunu Büyükşehir ile yaşadı 30.10.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Denizli halkını ünlü sanatçı Emre Aydın ile buluşturdu. Onbinlerin 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'na akın ettiği konserde Denizlililer cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşadı.
Büyükşehir’den Cumhuriyet Bayramı’nda dev organizasyon 25.10.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yıldönümü kutlamaları kapsamında ünlü sanatçı Emre Aydın konseri düzenleyecek. Tüm vatandaşların davetli olduğu konser 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 20:00’de 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda gerçekleşecek.
Yaz Konserlerinde muhteşem final 21.09.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaz boyunca İncilipınar ve Adalet Parkı’nda düzenlediği yaz konserlerinin finali Ziya Tıkıroğlu Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen muhteşem bir konser ile son buldu.
Denizlililer yaz konserlerini çok sevdi 17.09.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programında TRT sanatçısı Sabahattin Gülümser, Denizlililere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
Yaz konserinde "Zafer Bayramı" coşkusu 31.08.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümünde düzenlediği yaz konseri vatandaşların yoğun ilgisini çekti. İncilipınar Parkı'na akın eden vatandaşlar 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşadı.
Yaz konserlerinde ‘Destan Gülistan’ coşkusu 16.08.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Mehteran Takımı, Tasavvuf Müziği, Türk Halk Müziği ve Halk Danslarından oluşan ‘Destan Gülistan’ topluluğunu Denizlililerle buluşturdu. İncilipınar Parkı'na akın eden vatandaşlar güzel bir yaz akşamında konserin keyfini çıkardı.
Denizlililer yaz konserlerine yoğun ilgi gösteriyor 30.07.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programlarında İncilipınar ve Adalet Parkı’nda birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılar, Denizlililerle buluşmaya devam ediyor.
Denizli Yaz Konserleri ile müziğe doyacak 26.07.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programlarında İncilipınar ve Adalet Parkı’nda birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılarla, Denizlililer buluşmaya devam ediyor.
Yaz Konserleri'ne Barış Manço şarkıları damga vurdu 23.07.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programında solist Mehmet Bacaklı ve Grup Anadolu, unutulmaz sanatçı Barış Manço'nun birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Manço'nun unutulmaz bir sanatçı olduğunu vurguladı.
Büyükşehir yaz konserlerine devam ediyor 21.07.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türk Halk Müziği Sanatçısı Nihal Salda’yı, İncilipınar Parkı’nda Denizlililerle buluşturdu. Başkan Osman Zolan’ın da katıldığı konser büyük bir beğeni ile izlendi
TSM Korosu’ndan muhteşem yaz konseri 02.07.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Adalet Parkı’nda yaz konseri düzenledi. Yaklaşık 2 saat süren konser büyük bir beğeni ile izlendi.
Büyükşehir'den Gençlik Korosu Konseri 07.05.2018
Denizli'de bu yıl kurulan Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Gençlik Korosu ilk konserini verdi.
Büyükşehir'den Mehmetçik Türküleri 01.05.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, “Mehmetçik Türküleri” adlı konser düzenledi. Asker türkülerinin seslendirildiği gece, sanatseverlerden tam not aldı.
Büyükşehir Korosu İzmir’de gönülleri fethetti 20.03.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, 9 Eylül Üniversitesi’nin davetlisi olarak gittiği İzmir’de konser verdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, seslendirdiği eserlerle salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşattı.
Büyükşehir'den Çanakkale konseri 19.03.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla anma konseri düzenledi. Kahramanlık türküleri ve ağıtların seslendirildiği programa katılan Denizlililer unutulmaz zaman geçirdi.
Büyükşehir’den Türk Sanat Müziği Konseri 15.01.2018
Sosyal ve kültürel etkinliklerine 2018 yılında da aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, "Türk Sanat Müziği Korosu Konseri" düzenledi.
THM Korosu’ndan yılsonu konseri 24.12.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, “Gurbetten Sılaya Mektuplar” adlı yılsonu konseri düzenledi. Anadolu’ya has ezgilerin seslendirildiği gece, sanatseverlerden tam not aldı.
THM Korosu'ndan "Gurbetten Sılaya Mektuplar" Konseri 21.12.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı THM Korosu, "Gurbetten Sılaya Mektuplar" isimli konser düzenleyecek. PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde 23 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de başlayacak konsere tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi.
Büyükşehir'den 10 Kasım Konseri 11.11.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79'uncu yıldönümü dolayısıyla bir anma gecesi düzenledi. Programda Denizi Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdi.
Denizlililer Manço şarkıları ile coştu 21.05.2017
Hafta sonu birbirinden farklı etkinliklere imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği "7 den 70’e Barış Manço Şarkıları ve Gençlik Konseri" ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
En güzel eserleri anneler için söylediler 15.05.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu, Anneler Günü dolayısıyla özel bir program hazırladı. Sanatçılar birbirinden güzel sanat müziği eserlerini anneler için seslendirdi.
Büyükşehir’den Bahar Konseri 10.04.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Bahar Konseri düzenledi. Yaklaşık 2 saat süren konser büyük bir beğeni ile izlendi.
USTAYA SAYGI 02.03.2017
Denizli'nin halk kültürünü ve ezgilerini tüm dünyaya tanıtan unutulmaz halk ozanı Özay Gönlüm, vefatının 17. yılında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ustaya Saygı” programı ile anıldı. Programda, Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu ile TRT ses sanatçıları Sabahattin Gülümser ve Ahmet Günday, büyük usta Özay Gönlüm’ün eserlerini seslendirdi.
Barış Manço sevgisi salona sığmadı 23.02.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi, unutulmaz eserleri ile milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço’yu ölümünün 18. yılında şarkıları ile andı. Anma konserine yoğun ilgi gösteren Manço sevenler salona sığmadı.
Büyükşehir’den “Bir Anadolu Klasiği” 21.02.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Klasik Türk Müziğinin Hüseyni makamında eserlerin icra edildiği “Bir Anadolu Klasiği” adlı konser programı düzenledi. Anadolu’ya has ezgilerin seslendirildiği gece, sanatseverlerden tam not aldı.
Büyükşehir’den Çocuk Korosu konseri 27.04.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çocuk Korosu, düzenlediği konser ile büyük beğeni topladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde çocuklar birbirinden güzel eserler seslendirdi.
Sanat güneşi şarkıları ile anıldı 18.04.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, Türk sanat müziğinin unutulmaz sanatçısı Zeki Müren'i düzenlediği konser ile andı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçıları Zeki Müren'in birbirinden güzel eserlerini Denizlililer için seslendirdi.
Büyükşehir'den muhteşem Çanakkale Konseri 19.03.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale Zaferi'nin 101. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği anma programında salonu dolduran yüzlerce kişinin Türk bayrağını sallayarak hep bir ağızdan kahramanlık türküleri söylemesi muhteşem anların yaşanmasına neden oldu.
Büyükşehir Konservatuarı'ndan İzmir çıkarması 10.03.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Dokuz Eylül Üniversitesi’nin düzenlediği "İzmir’de Musiki Günleri” etkinliğinin konuğu oldu.
"Ustaya Saygı" 02.03.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli'nin halk kültürünü ve ezgilerini tüm dünyaya tanıtan unutulmaz sanatçı Özay Gönlüm'ün 16. ölüm yıldönümü anısına "Ustaya Saygı" programı düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda Gönlüm eserleri ile anıldı.
Büyükşehir Barış Manço'yu unutmadı 26.02.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi, milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Barış Manço'yu unutmadı. Ünlü sanatçı ölümünün 17. yıldönümünde unutulmaz eserleri ile anıldı.
Denizlililer sanat müziği konseri ile coştu 25.01.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından gerçekleştirilen "Türk Sanat Müziği Korosu Konseri" yoğun ilgi gördü. Salonu dolduran sanatseverler yaklaşık 2 saat süren konseri büyük bir coşku ile izledi.
Türk Sanat Müziği Konseri'ne davet 22.01.2016
Sosyal ve kültürel etkinliklerine aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Ocak Cumartesi günü Saat: 20.00' de Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kongre ve Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak düzenleyeceği "Türk Sanat Müziği Korosu Konseri"ne tüm vatandaşları davet etti.
Konservatuar Akşamları'na yoğun ilgi 28.12.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı tarafından her ay düzenlenen Konservatuar Akşamları sanatseverlerin yoğun ilgisini çekti.
"Gül ile Bülbül" türkülerde buluştu 27.12.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu tarafından gerçekleştirilen "Gül ile Bülbül" konseri yoğun ilgi gördü. Salonu dolduran sanatseverler yaklaşık 2 saat süren konseri büyük bir beğeniyle izledi.
Büyükşehir’den 10 Kasım Konseri 11.11.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 77. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecede, Denizi Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu Ulu Önder'in sevdiği şarkıları seslendirdi.
Büyükşehir’den 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı 09.11.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 77. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenleyecek. Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek programda Atatürk'ün sevdiği şarkıların okunacağı Türk Sanat Müziği Korosu Konseri verilecek.
"Denizli Şarkı Söylüyor" 11.06.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nın geleneksel hale getirdiği "Denizli Şarkı Söylüyor" konseri büyük beğeni topladı. Mehsem Özşimşir'in konuk sanatçı olarak sahne aldığı konserde birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleri seslendirildi.
Büyükşehir ve TRT'den "Dev" konser 24.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve TRT işbirliği ile düzenlenen "Hayri Dev Özel Konseri" büyük beğeni topladı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, UNESCO Yaşayan İnsan Hazinesi Listesi'nde bulunan üç telli saz ustası Hayri Dev'in Denizli'ye kazandırılması hikayesini anlattı.
Büyükşehir ve TRT'den "Hayri Dev Özel Konseri" 22.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve TRT işbirliği ile İncilipınar Parkı'nda "Hayri Dev Özel Konseri" düzenlenecek. Konserde, UNESCO Yaşayan İnsan Hazinesi Listesi'nde bulunan üç telli saz ustası Hayri Dev ve TRT sanatçıları sahne alacak.
Atiye Çivrilliler için söyledi 21.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çivril Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Gençlik Konseri'nde Atiye Çivrilliler için söyledi.
Büyükşehir'in Gençlik Konseri coşkusu sürüyor 19.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Gençlik Konseri coşkusu sürüyor. Fettah Can ve Kolpa Grubu'nun Delikliçınar Meydanı'nda verdiği konserin ardından pop müziğinin sevilen sanatçısı Atiye, Acıpayamlılar için söyledi.
Denizlililer Gençlik Konseri'nde coştu 18.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Gençlik Konseri'ne onbinlerce Denizlili katıldı. Delikliçınar Meydanı'nda sahneye çıkan ünlü sanatçı Fettah Can ve Kolpa Grubu gençlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Gençlik Konseri Delikliçınar’da yapılacak 17.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 17 Mayıs Pazar günü Pamukkale Üniversitesi'nde düzenleyeceği Gençlik Konseri, Delikliçınar Meydanı'na alındı. Fettah Can ve Kolpa'nın sahne alacağı konser aynı gün saat 20.30’da Delikliçınar Meydanı’nda düzenlenecek.
Acıpayam ve Çivril'de Gençlik Konseri coşkusu yaşanacak 17.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Acıpayam ve Çivril'de de Gençlik Konseri düzenleyecek. Atiye'nin sahne alacağı Acıpayam'daki Gençlik Konseri saat 20.30'da Acıpayam İlçe Stadyumu'nda yapılacak. Çivril Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek konser ise 20 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00'de başlayacak.
Büyükşehir onbinleri Yalın konserinde buluşturdu 26.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği Yalın konserini yaklaşık 40 bin kişi izledi. Delikliçınar Meydanı'na sığmayan onbinlerce kişi ünlü sanatçının birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşadı.
Denizli hafta sonu konser ve şenlikte buluşacak 24.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu hafta sonu Denizlilileri Yalın konseri ve Ters Lale Şenliği'nde buluşturacak. 25 Nisan Cumartesi günü Delikliçınar'da "Yalın konseri" düzenleyecek Denizli Büyükşehir Belediyesi 26 Nisan Pazar günü ise Bozkurt'ta "7. Hayrettin Mahallesi Ters Lale Yayla Şenliği" yapacak.
Büyükşehir'den 23 Nisan konseri 20.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Denizlilileri ünlü sanatçı Yalın'ın vereceği konser ile buluşturacak. Ücretsiz Yalın konseri, 25 Nisan Cumartesi günü saat 20.30'da Delikliçınar Meydanı'nda başlayacak.
Çanakkale Savaşı'nın 100. yıldönümünde muhteşem konser 18.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Çanakkale Savaşı'nın 100. yıldönümü anısına düzenlediği Türk Sanat Müziği Konseri büyük beğeni topladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çanakkale Savaşı'nda hayatını kaybeden Denizlili şehitlerin torunları ile sahneye çıkarak şarkılara eşlik etti.
Aşık Veysel, türküleriyle anıldı 23.03.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vefatının 42. yılında ünlü halk ozanı Aşık Veysel anısına anma konseri düzenledi. Konserde ünlü halk ozanı türküleriyle anıldı.
Büyükşehir'den Ustaya Saygı Konseri 04.03.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizlili ünlü halk ozanı Özay Gönlüm’ün ölümünün 15. yılında "Ustaya Saygı Konseri" düzenledi.
Barış Manço, şarkılarıyla anıldı 27.02.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, ünlü sanatçı Barış Manço'nun ölümünün 16. yıldönümünde anma konseri düzenledi. Milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço, sevenleri tarafından şarkılarıyla anıldı.
Barış Manço ölümünün 16. yılında anılacak 24.02.2015
Milyonların gönlünde taht kuran usta sanatçı Barış Manço, ölümünün 16. yıldönümünde Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek "16. Yıl Anma Konseri" ile yad edilecek.
Büyükşehir'den TSM gecesi 19.02.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçıları birbirinden güzel eserleri Denizlililer için seslendirdi.
"Konservatuar Akşamları" büyülüyor 05.02.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nın her ay düzenlediği "Konservatuvar Akşamları" adlı konser dinletileri sanatseverleri büyülüyor.
Genç Denizli Müzik Kulübü, coşturdu 31.01.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Müzik Kulübü, 2015 yılının ilk konserinde gençleri coşturdu.
Gençlerden, Genç Denizli konserine davet 27.01.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Müzik Kulübü 2015 yılının ilk konserinde 3 grupla sahneye çıkacak. Grup Yüksek Doz, Kareas ve Grup 4-1 Yan Sokağın Sesi 30 Ocak'ta müzik ziyafeti sunacak.
Büyükşehir'den halk müziği ziyafeti 12.01.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı sanatçıları birbirinden güzel Türk Halk Müziği eserlerini izleyiciler için seslendirdi.
Büyükşehir’den 10 Kasım Atatürk'ü Anma Konseri 11.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği, “10 Kasım Atatürk’ü Anma Konseri”nde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği şarkılar seslendirildi. Protokol üyelerinin 100. Yıl Atatürk Marşı'nı sahnede birlikte söylediği konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Yalın konseri iptal edildi 29.10.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği Yalın konseri, Karaman'da yaşanan talihsiz olaydan dolayı iptal edildi.
Büyükşehir'den Cumhuriyet konseri 26.10.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Denizli halkını ünlü sanatçı Yalın'ın vereceği konser ile buluşturacak. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 29 Ekim'de Delikliçınar Meydanı'nda saat 20.30'da başlayacak ücretsiz konsere tüm Denizlilileri davet etti.
Gençler, Genç Denizli ile coştu 22.09.2014
Denizli'de müzikle uğraşan gençleri bir araya getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Müzik Kulübü'nün verdiği konser gençleri coşturdu.
Genç Denizli Müzik Kulübü'nden 3. konser 19.09.2014
Denizli'de müzikle uğraşan gençleri bir araya getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Müzik Kulübü, üçüncü konserini vermeye hazırlanıyor.
Yalın Konseri Ertelendi 30.07.2014
İsrail’in Gazze’ye saldırıları sebebiyle Ramazan ayının son haftasında Adalet Parkı ve İncilipınar Parkı’ndaki etkinlikleri iptal eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, 30 Temmuz Çarşamba günü Delikliçınar Meydanı’nda yapılması planlanan Yalın konserini de ileriki bir tarihe erteledi.
Orhan Hakalmaz konseri ertelendi 11.07.2014
Bayramyeri Meydanı'nda yaşanan patlama nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 11 Temmuz'da İncilipınar Parkı'nda düzenleyeceği Orhan Hakalmaz konseri ertelendi.
THM Korosundan Yılsonu Konseri 18.06.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı yılsonu etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Türk Halk Müziği Korosu, birbirinden güzel halk müziği türküleriyle izleyenleri büyüledi. koro konseri sonun da TRT sanatçısı Sebahattin Gülümser sahne aldı.
Çivril'de Kolpa coşkusu 09.06.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, sevilen Rock grubu "Kolpa"yı Çivrillilerle buluşturdu. Kolpa’nın şarkılarına eşlik eden Çivril halkı yağmura aldırmadan konsere akın ederken, unutulmaz bir akşam yaşadı.
Büyükşehir ücretsiz konser coşkusunu Kolpa ile Çivril'e taşıyor 03.06.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konserler serisine bir yenisini daha ekliyor. Büyükşehir Belediyesi, bu kez Çivril'de düzenleyeceği gençlik konserinde rock müziğinin sevilen grubu Kolpa'yı hayranlarıyla buluşturacak.
Gripin iyi geldi 24.04.2014
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına Denizli Büyükşehir Belediyesi, Gripin konseriyle damgasını vurdu. Delikliçınar Meydanı'nda yaklaşık 40 bin kişinin izlediği konserde sahneye davet edilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Vali Abdülkadir Demir, herkesin bayramını kutladı.
Gripin, Denizli Halkı ile Buluşacak 22.04.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ünlü rock grubu Gripin'i Denizlililer ile buluşturacak. 23 Nisan 2013 Çarşamba akşamı saat 20.00’de başlayacak ücretsiz konsere tüm Denizlilileri davet eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bayram coşkusunu birlikte yaşamak için herkesi konsere davet ediyorum” dedi.
Denizlililer Salona Sığmadı 26.02.2014
Denizli Belediyesi, ünlü sanatçı Barış Manço’nun ölümünün 15. yılında anma konseri düzenledi. Milyonların gönlünde taht kuran merhum sanatçı Barış Manço, ölümünün 15. yıldönümünde Denizli’de sevenleri tarafından şarkılarıyla anıldı.
Denizli Belediyesi'nden Anma Konseri 24.02.2014
Denizli Belediyesi, Ünlü Sanatçı Barış Manço’nun ölümünün 15. yılında anma konseri düzenleyecek
Konser İzleyenleri Büyüledi 11.02.2014
Denizli Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde sanat müziği sevenler için unutulmaz bir konser düzenlendi.
Genç Denizli Müzik Kulübü İlk Konserini Gerçekleştirdi 30.01.2014
Denizli Belediyesi Genç Denizli Müzik Kulübü Zehr-i Karanlık grubu tarafından çatal çeşme oda tiyatrosunda düzenlenen konser büyük ilgi gördü.
Şan Grubu'ndan Unutulmaz Gece 23.01.2014
Denizli Belediyesi Belediye Konservatuarı Yeşim Dağlı'nın yönetiminde sahne alan Şan Grubu dün akşam Denizlililere muhteşem bir dinleti sundu
Denizli Şarkı Söylüyor 07.06.2013
Denizli Belediyesi Konservatuvarı, yılsonu şenliği kapsamında Türk Sanat Müziği eserlerinin yer aldığı ‘Denizli Şarkı Söylüyor’ konseri düzenledi. Konserde, Denizli Belediyesi Konservatuvarı’nın yanı sıra Denizli Musiki Derneği Korosu da misafir olarak yer aldı.
Milli Mücadele Gününe Özel Konser 16.05.2013
Denizli Belediyesi, 15 Mayıs Milli Mücadele Günü etkinlikleri kapsamında kahramanlık türkülerinin seslendirildiği bir konser düzenledi. EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konseri izlemeye gelenler unutulmaz bir geceye tanıklık etti.
Denizli böyle konser görmedi 24.04.2013
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına Denizli Belediyesi, Mustafa Ceceli konseriyle damgasını vurdu. Geleneksel Türk Spor Oyunları Kompleksi’nde 50 bin kişinin izlediği konserde sahneye davet edilen Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ve Vali Abdülkadir Demir, herkesin bayramını kutladı.
Denizli Belediyesi Çocuk Korosu'ndan Konser 24.04.2013
Denizli Belediye Konservatuvarı Çocuk Korosu öğrencileri, muhteşem bir konser verdi.
Genç Denizlililer Gönüllerince Eğlendi 11.03.2013
Denizli Belediyesi, Genç Denizli Projesi kapsamında ücretsiz etkinliklerine devam ediyor. Etkinlikler kapsamında düzenlenen konser, Genç Denizli üyelerince büyük beğeni aldı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Konseri 09.03.2013
Denizli Belediyesi Konservatuvarı Türk Sanat Müziği (TSM) Kadın Korosu, birbirinden güzel sanat müziği eserlerinin yer aldığı konser sundu.
Ünlü Sanatçı Manço Anısına Konser 12.02.2013
Denizli Belediyesi, ünlü sanatçı Barış Manço’nun ölümünün 14. yılında anma konseri düzenledi.
Denizli Belediyesi'nden Halk Müziği Ziyafeti 11.02.2013
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine konservatuvar sanatçısı Yeşim Dağlı’yla devam etti. Konser, izleyenlerden büyük beğeni aldı.
Denizli Belediyesi'nden Ücretsiz Konser 28.01.2013
Denizli Belediyesi, Denizlili müzikseverler için düzenlediği ücretsiz konserlere bir yenisini daha ekledi.
Sanatçı Öztaş'tan Muhteşem Konser 21.01.2013
Denizli Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Koordinatörlüğü’nü yürüten Emekli TRT Sanatçısı Selim Öztaş, muhteşem bir konser verdi.
Konservatuvardan Itri Yılı Konseri 20.12.2012
Denizli Belediyesi UNESCO tarafından 2012’nin Itri Yılı olarak seçilmesinden dolayı ünlü Türk Bestekarı Buhurizade Mustafa Itri için anma konseri düzenledi.
Denizli Belediyesi, Ücretsiz Konser Düzenliyor 29.11.2012
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu 01 Aralık 2012/Cumartesi günü saat 20:00’da dinleyicilerin karşısına çıkıyor.
Denizli Belediyesi'nden Muhteşem Konser 30.10.2012
Denizli Belediyesi ücretsiz bayram konserleri serisine bir yenisini daha ekledi. Belediye, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde ücretsiz konser düzenleyerek Gökçe ve Kolpa’yı sevenleriyle buluşturdu.
Efelerin Efesi Engelliler İçin Söyledi 18.09.2012
Denizli Belediyesi, Denizli’nin yetiştirdiği ünlü sanatçı Efelerin Efesi’ni, ücretsiz olarak düzenlenen konserde engellilerle buluşturdu.
Belediyeden Barış Manço Şarkıları Konseri 02.08.2012
Denizli Belediyesi, Grup Anadolu’nun ünlü sanatçı Barış Manço’nun şarkıları seslendirdiği unutulmaz konser düzenledi. Konsere, Manço’nun şarkılarını dinlemek isteyen binlerce kişi katıldı.
Mest ettiler 30.07.2012
Denizli Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri çerçevesinde hafta sonu Türk Sanat Müziği’nin duayenlerinden Ahmet Özhan, Adalet Parkı’nı, Şair İbrahim Sadri İncilipınar Parkı’nı dolduran binlerce Denizliliyi mest etti.
Sanatçı Ahmet Özhan'dan Muhteşem Konser 28.07.2012
Denizli Belediyesi, Ramazan ayında Denizli’de olmayanları kıskandıracak güzellikte, ‘Nerede o bizim zamanımızdaki Ramazan ayları’ diyenler için hazırladığı ve 1 ay sürecek Ramazan Ayı Şenlikleri devam ediyor. Şenlikler kapsamında ünlü sanatçı Ahmet Özhan, birbirinden güzel eserleriyle dinleyicilerin gönlünde taht kurdu.
Konservatuvardan Denizli Şarkı Söylüyor Konseri 15.06.2012
Denizli Belediyesi Konservatuvarı, yılsonu şenliği kapsamında Türk Sanat Müziği eserlerinin yer aldığı ‘Denizli Şarkı Söylüyor’ konseri düzenledi. Konserde, Denizli Belediyesi Konservatuvarı’nın yanı sıra Denizli Musiki Derneği Korosu, Makine Mühendisleri Odası Korosu, Emekli Öğretmenler Derneği Korosu ile Denizli Barosu Korosu da misafir olarak yer aldı.
Denizli Belediyesi'nden Gençlik Konseri 20.05.2012
Denizli Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, son yılların sevilen sesi Soner Sarıkabadayı’yı hayranlarıyla buluşturdu. Belediye önünde toplanan binlerce kişi unutulmaz bir akşam yaşadı.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na Muhteşem Kutlama 18.05.2012
Denizli Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, çeşitli etkinlikler hazırladı.
Grup Model'den Muhteşem Konser 24.04.2012
Denizli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde, ünlü müzik grubu Grup Model’i, ücretsiz hayranlarıyla buluşturdu. Grup Model, Delikliçınar Meydanı’nı dolduran binlerce kişiye muhteşem konser verdi.
Denizli Belediyesi'nden Ücretsiz Konser 17.04.2012
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine konservatuvar sanatçısı Yeşim Dağlı’yla devam etti. Konser, izleyenlerden büyük beğeni aldı.
Sanatçı Öztaş'tan Muhteşem Konser 10.04.2012
Denizli Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Koordinatörlüğünü üstlenen Emekli TRT Sanatçısı Selim Öztaş, muhteşem bir konser verdi.
Sanatçı Selim Öztaş'tan Muhteşem Konser 13.03.2012
Denizli Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Koordinatörlüğü’nü üstlenen Emekli TRT Sanatçısı Selim Öztaş, muhteşem bir konser verdi. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nu dolduran müzikseverler hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti.
Denizli Belediyesi'nden Ücretsiz Konser 13.01.2012
Denizli Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Koordinatörlüğü’nü üstlenen Emekli TRT Sanatçısı Selim Öztaş, muhteşem bir konser verdi.
Türk Halk Müziği Konserine Davetlisiniz 22.12.2011
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Türk Halk Müziği Korosu, tüm türkü severleri yılsonu etkinliğine bekliyor. Türk Halk Müziği ve Türk Halk Danslarının iç içe olacağı program 25 Aralık Pazar günü Belediye Sanat Merkezi’nde saat 19:00’da başlayacak.
Efe İncilipınar Parkı’nı salladı 17.08.2011
Denizli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri kapsamında İncilipınar Parkı’nda sahne alan Efe alanı dolduran binlerce Denizliliye türkü gibi bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Efe, performansı ile büyük beğeni topladı.
Mest etti 08.08.2011
Denizli Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Türk Sanat Müziği’nin duayenlerinden Ahmet Özhan, İncilipınar Parkı’nı dolduran binlerce sanatsevere tasavvuf müziği ziyafeti sundu. Ramazan gecelerini usta sanatçı Ahmet Özhan’ı dinlemeye gelenler unutulmaz bir geceye tanıklık etti.
Genç Denizli'den Efelerin Efesi Konseri 01.08.2011
Denizli Belediyesi, Genç Denizli Projesi kapsamında, Denizlili ünlü sanatçı Efe’yi, hayranlarıyla buluşturdu. Sanatçı Efe, uzun süre unutulmayacak muhteşem bir konser verdi.
Denizli Belediyesi'nden Bahar Konseri 31.05.2011
Denizli Belediyesi, bahar mevsiminde havaların ısınmasıyla ücretsiz konser etkinliklerine hız verdi. Bu kapsamda, birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserlerinin yer aldığı ‘bahara merhaba’ konseri düzenlendi.
Sanatçı Hakalmaz'dan Muhteşem Konser 17.05.2011
Zeytinburnu Belediyesi, Denizli Belediyesi ve PAÜ ile birlikte düzenlenen Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali’nde, ünlü Sanatçı Orhan Hakalmaz hayranlarıyla buluştu.
Grup 84'den Muhteşem Ötesi Konser 24.04.2011
Denizli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde, ünlü müzik grubu Grup 84’ü, hayranlarıyla buluşturdu. Grup 84, Delikliçınar Meydanı’nı dolduran hayranlarına muhteşem ötesi konser verdi.
Genç Denizli'den Müzik Ziyafeti 21.04.2011
Denizli Belediyesi, Genç Denizli Projesiyle Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü’nün (BÜMK) caz, klasik müzik ve rock müzik konserini ücretsiz müzikseverlerle buluşturdu.
Engelliler Konseri Büyüledi 11.04.2011
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Türk Halk Müziği Korosu, verdiği konserle izleyenlere büyüledi.
Ünlü Sanatçı Manço Anısına Konser 17.03.2011
Denizli Belediyesi, ünlü sanatçı Barış Manço’nun ölümünün 12. yılında anma konseri düzenledi.
Özay Gönlüm Anısına Anma Konseri 08.03.2011
Türk Halk Müziği (THM) sanatçısı Özay Gönlüm, ölümünün 11. yılında Denizli Belediyesi'nce düzenlenen konser ile anıldı.
Özay Gönlüm Anıldı 02.03.2011
Özay Gönlüm, ölümünün 11. yılında, Çatalçeşme Oda Tiyatrosu önünde Denizli Belediyesi tarafından düzenlenen törenle anıldı.
Denizli Belediyesi, Ulu Önder Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 80. yılında anma konseri düzenliyor. 03.02.2011
4 Şubat Cuma günü 09.30’da Valilik önünde Atatürk Anıtına çelenk sunma töreniyle başlayacak
Denizli Türküleri Konseri Beğeni Aldı 28.01.2011
Denizli Belediyesi Konservatuvar sanatçılarının derleyip bir CD’de topladığı türküler, tanıtım gecesinde izleyenlerin beğenisine sunuldu
Denizli Belediyesi’nden Türkü Gecesi 21.01.2011
Denizli Belediye Konservatuar sanatçıları tarafından derlenen türkülerin yer aldığı ‘Yeni Denizli Türküleri’ albümünün tanıtımı EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek konser ile yapılacak.
Belediyeden Ücretsiz Sanat Müziği Konseri 14.12.2010
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sanat müziği eserlerini izleyenler için seslendirdi.
Belediye Konservatuvarından Mahur- Rast Faslı 10.12.2010
Denizli Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Bölümünün hazırladığı Şef Erol Çifçi yönetimindeki Mahur-Rast Faslı EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde ücretsiz sunulacak olan Konsere tüm vatandaşlarımız davetlidir.
‘Kalbimizi Isıtan Melodiler’ büyük beğeni topladı 30.07.2010
Denizli Belediyesi, kültürel ve sanatsal etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran sanatseverler opera ve orkestra sanatçılarının bir araya gelerek oluşturdukları müzik topluluğunun seslendirdiği birbirinden güzel aşk şarkıları ile inanılmaz bir akşam yaşadı.
‘Kalbimizi Isıtan Melodiler’ Denizli'de 22.07.2010
Denizli Belediyesi, kültürel ve sanatsal etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Opera ve orkestra sanatçılarının bir araya gelerek oluşturdukları müzik topluluğu 28 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.00’de Denizli Açıkhava Tiyatrosu’nda unutulmaz aşk şarkılarını seslendirecek. ‘Kalbimizi Isıtan Melodiler’ adını taşıyan teatral gösteri ücretsiz izlenebilecek. Konserden önce ise Denizlili Hurşit Çakır ve Grup Sis şarkılarıyla sahne alacak.
Ustalara Saygı Gecesi 01.06.2010
Denizli Belediye Konservatuarı Türk Halk Müziği Bölümü ‘Bir Türküdür Anadolu’ konseri ile türkü severlere inanılmaz bir akşam yaşattı. Pir Sultan Abdal, Karacaoğlan, Aşık Veysel ve Aşık Mahsuni Şerif’in eserlerinin seslendirildiği konserde halk ozanlarının yaşamları tiyatral bir dille anlatıldı.
Denizli Belediyesi'nden Ücretsiz Sıla Konseri 20.05.2010
Denizli Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, ünlü sanatçı Sıla’yı hayranlarıyla buluşturdu. Ücretsiz konsere 7’den 70’e binlerce kişi katıldı.
Denizli Belediyesi’nden gençlik konseri 19.05.2010
Denizli Belediyesi 19 Mayıs 2010 Çarşamba günü gençlik konserinde ünlü sanatçı Sıla’yı Denizlililerle buluşturuyor.
Türküler yeniden hayat buldu 27.04.2010
Denizli Belediye Konservatuarı sanatçıları türkü öykülerinin anlatıldığı ‘Bir Türkü, Bir Öykü’ adlı özel konserde dinleyicisiyle buluştu. Programda, önce öyküleri anlatılan türküler hep bir ağızdan salonu dolduranlarca seslendirildi
Denizli Belediyesi’nden Tasavvuf Esintisi 22.04.2010
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Denizli Belediyesi ve Yunus Emre Gönül Derneği’nin iş birliğiyle bir program düzenlendi. Denizli Belediye Konservatuarı Şefi Erol Çiftçi yönetiminde Denizli Belediye Konservatuarı sanatçıları ve Yunus Emre Gönül Derneği sanatçılarından oluşan Türk Tasavvuf Müziği Korosu, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Yunus Emre 770 'inci doğum yılında anıldı 24.03.2010
Büyük düşünür, mutasavvıf, bilgin ve şair Yunus Emre doğumunun 770. yılında Denizli Belediyesi ve Yunus Emre Gönülleri derneğinin ortaklaşa düzenledikleri bir programla anıldı.
Çanakkale Şehitleri Anıldı 20.03.2010
Çanakkale Zaferinin Kutlandığı ve bu vatan uğruna kaybedilen canlar, 18 Martta Denizli Belediyesi tarafından çeşitli törenlerle bir kez daha hatırlandı ve hatırlatıldı.
Şehitler Unutulmaz 15.03.2010
DENİZLİ BELEDİYESİ ÇANAKKALE DESTANI’NIN 95. YILINDA ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ’Nİ ANMA GECESİ DÜZENLİYOR.
Özay Gönlüm Anısına Anma Konseri 11.03.2010
Denizli Belediyesi, sanatçının ölümünün 10. Yılında anma konseri düzenledi
Öğrencilerden Muhteşem Gitar Dinletisi 23.02.2010
Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Denizli Belediye Konservatuarı bünyesinde klasik gitar kursu öğrenimi gören öğrenciler, Atilla Irgız yönetiminde hazırlanan gitar dinletisinde Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda izleyicilerle buluştu.
Denizli Belediyesi'nden Alkışlanacak Kültürel Hizmet 18.02.2010
Denizli Belediyesi kültür yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Belediye konservatuar sanatçılarının hazırladığı Denizli Türküleri albümü müzik severlerin beğenisine sunuldu. Albümün tanıtımı ise muhteşem bir konserle yapıldı.
Engelliler Meclisi’nden Moral Konseri 09.02.2010
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, engelli vatandaşlara yönelik moral konseri düzenledi.
Atatürk’ün Denizli’ye Gelişinin 79. Yılı 05.02.2010
Denizli Belediyesi, Ulu Önder Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 79. yılında anma konseri düzenledi
Barış Manço'yu Anma Konseri 04.02.2010
Denizli Belediyesi, Ünlü Sanatçı Barış Manço’nun ölümünün 11. yılında anma konseri düzenledi. Milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço, ölümünün 11. yıldönümünde Denizli’de sevenleri tarafından şarkılarıyla anıldı.
MÜZİK VE DANS DENİZLİ’DE BİR BAŞKA GÜZEL 19.06.2009
Denizli Belediyesi, bu yıl dokuzuncusunu düzenleyeceği ‘Uluslararası Halk Dansları Festivali’ hazırlıklarını tamamladı. Festival 30 Haziran-4 Temmuz 2009 tarihleri arasında gerçekleşecek.
Modern Dans Gösterisi Nefesleri Kesti 05.06.2009
Denizli Belediyesi Konservatuvarı’nın sunduğu modern dans gösterisi nefesleri kesti. Salsa’dan, tangoya, roman dansından çiftetelliye ve hatta hip hop dansına kadar birbirinden güzel danslar, izleyenleri büyüledi.
Denizli Belediyesi`nden Ücretsiz Konser 08.05.2009
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Denizli Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, birbirinden güzel sanat müziği eserlerini seslendirerek izleyenlere ücretsiz müzik ziyafeti sundu.
Ünlü Sanatçı Emre Aydın Denizlililerle Buluşuyor 16.04.2009
Denizli Valiliği, Denizli Belediyesi ve TRT, ünlü sanatçı Emre Aydın’ı Denizli’lerle buluşturuyor.
Denizli Belediyesi`nden, Rumeli Türküleri Gecesi 29.06.2007
Denizli Belediyesi, Rumeli Türküleri Gecesi hazırladı.
`Nev’ gençlerle buluştu 19.05.2007
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek, ünlü sanatçı Nev’i, gençlerle buluşturdu.
23 Nisan`da Pamela 23.04.2007
Denizli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde, ünlü sanatçı Pamela’yı sevenleriyle buluşturdu.
Denizli Belediyesi`nden Ücretsiz Halk Müziği Konseri 14.04.2007
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Denizli Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, birbirinden güzel halk müziği türküleriyle izleyenleri büyüledi.
Çocuk Korosundan Çocuklara Konser 02.04.2007
Denizli Belediyesi Çocuk Korosu, ilköğretim okullarında konser vererek minik öğrencileri sanatla buluşturuyor.
Denizli Belediyesi`nden Ücretsiz Konser 21.02.2007
Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor.
Atatürk`ün Denizli`ye Gelişi Anısına Konser 05.02.2007
Denizli Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 76. Yılı anısına konser düzenledi.
Ünlü Sanatçı Manço Unutulmadı 02.02.2007
Denizli Belediyesi, ünlü sanatçı Barış Manço’nun ölümünün 8. yılında anma konseri düzenledi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr