Ana Sayfa Haberler Büyükşehir vergide de örnek

Büyükşehir vergide de örnek

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ve beraberindeki heyeti kabul eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin vergide de örnek olduğunu söyledi.
23.02.2016
Bu yıl 22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan 27. Vergi Haftası kapsamında Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ve beraberindeki heyet Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Ziyarete, Denizli Vergi Dairesi Grup Müdürleri Yusuf Malkoç, Mustafa Çoban ve Fatih Erdoğan ile İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Alagöz ve Saraylar Vergi Dairesi Müdürü Özgür Bozkurt da katıldı. Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, ziyarette yaptığı konuşmada, her yıl Vergi Haftası kapsamında vergi bilincinin etkili bir biçimde vatandaşlara aktarılması için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Vergi Haftası'nda toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelerek, çeşitli ziyaretler gerçekleştireceklerini kaydeden Evci, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a teşekkür etti.

Vergi bilinci artıyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Vergi Haftası'nı kutlayarak, toplumda vergi bilincinin oluşturulması için yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti. Son yıllarda vergi bilincinin giderek arttığına değinen Başkan Zolan, toplanan vergilerin vatandaşlara hizmet olarak geri döndüğünü kaydetti. Vergi konusunda Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin üzerine düşeni fazlası ile yaptığını vurgulayan Başkan Zolan, "Denizli Büyükşehir Belediyesi hiçbir vergi borcu olmayan, vergisini zamanında ödeyen örnek bir kurum" diye konuştu. Başkan Zolan, ziyaretlerinden dolayı Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ve beraberindekilere teşekkür etti. Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, ziyaretin sonunda Başkan Zolan'ın yakasına 27. Vergi Haftası kokartı taktı.
.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr