Ana Sayfa Kültür & Sanat Gösteri ve Etkinlikler Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri’nden muhteşem yıl sonu etkinliği

Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri’nden muhteşem yıl sonu etkinliği

Denizli Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri öğrencileri, 10’uncusu yapılan geleneksel yıl sonu etkinliğinde, muhteşem bir gösteriye imza atarak izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Çocuklarımızı geleceğe hazırlamada titiz ve hassas davranmaya devam edeceğiz” dedi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri öğrencileri 2015-2016 eğitim öğretim yılına, muhteşem bir yıl sonu etkinliği ile veda etti. Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen yıl sonu etkinliğine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım İşleri Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, öğretmenler ve veliler katıldı.

Öğrencilere büyük alkış

10’uncusu yapılan yıl sonu etkinliğinde; Karaman, Sevindik, Yenişehir, Fatih, Mehmet Akif Ersoy, Aktepe, Anafartalar, Gökpınar, Kayıhan ve Atalar bilgi evi ve kurs merkezi öğrencileri hazırladıkları gösterilerle izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Öğrenciler koro eşliğinde söyledikleri şarkılar ve marşlar, dans gösterileri, gitar eşliğinde söyledikleri şarkılar, şiirler, kompozisyonlar ve tiyatro müzikaliyle tam not aldı. Miniklerin hazırladığı İstiklal Marşı orotoryosu ile coşku doruğa çıktı ve izleyenler bu muhteşem gösteriyi dakikalarca alkışladı. Öğrenciler, gösterilerin ardından Başkan Zolan ve protokol üyelerine karanfil verdi.

“Çocuklarınızı geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çocukların her alanda yeteneklerini ortaya çıkarmak ve onlara destek olmak istediklerini belirterek, “Çocuklarımızın özgüvenlerini ve donanımlarını artıralım ki gelecekte daha başarılı, daha mutlu olsunlar. Ben öncelikle siz değerli anne ve babalarımıza, o gözbebeği çocuklarınızı bizlere teslim ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Şunu bilin ki onlar da bizim gözbebeğimiz, onlar da bizim çocuğumuz. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamada en az sizin kadar titiz ve hassas davranmaya devam edeceğiz” dedi. Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri’ndeki öğretmenlere de teşekkür eden Başkan Zolan, “Çocuklarımızın 1 yıl boyunca emeği ile hazırlamış olduğu gösterileri izledik gururlandık. Denizli Büyükşehir Belediyesi çalışmaya çocuklarımızı geleceğe hazırlamaya devam edecek. İnşallah yarınımız bugünden daha güzel olacak” diye konuştu.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr