Ana Sayfa Kültür & Sanat Gösteri ve Etkinlikler Büyükşehir’den Dünya Çevre Günü etkinliği

Büyükşehir’den Dünya Çevre Günü etkinliği

Türkiye’nin “en temiz” ve “en çevreci” kenti unvanı bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Çevre Günü’nü 3 Haziran Cuma günü saat 10.00’da Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Başkan Zolan, Denizlililere ferahlatıcı özelliğiyle çok sevilen fesleğen bitkisi dağıtacak
Türkiye'nin ''en temiz'' ve ''en çevreci'' kenti unvanı bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Çevre Günü nedeniyle Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda bir etkinlik düzenleyecek. 3 Haziran Cuma günü saat 10.00’da başlayacak etkinlikte, tiyatro önünde stantlar kurulacak. Ardından anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencileri çevre konulu skeçler sahneleyecek. Ayrıca en çevreci okullara Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından hediyeler verilecek.

Başkan Zolan, Denizlililere fesleğen dağıtacak

Tüm Denizlililerin davetli olduğu etkinlikte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlara ferahlatıcı özelliğiyle çok sevilen ve Denizli’de bir mahalleye adını veren fesleğen bitkisi dağıtacak. Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesi Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 19 ilçenin tamamında vatandaşlara on binlerce fesleğen dağıtmaya devam ediyor.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr