Ana Sayfa Kültür & Sanat Gösteri ve Etkinlikler Ramazan etkinlikleri ilçelerde de sürüyor

Ramazan etkinlikleri ilçelerde de sürüyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin her gün Adalet ve İncilipınar Parkı'nda hazırladığı Ramazan etkinlikleri ilçelerde de yaşatılıyor. Çardak ilçesinde sahneye çıkan İkbal Gürpınar, vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatırken, etkinliği Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'da izledi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Adalet ve İncilipınar Parkı'ndaki Ramazan etkinliklerini ilçelere de taşımaya devam ediyor. Bu kapsamda ekranların sevilen yüzü İkbal Gürpınar, Çardak ilçesinde söyleşi ve şiir etkiliği için sahneye çıkarken, programı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk ve çok sayıda vatandaş izledi. Sahneye çıkan İkbal Gürpınar, şu anda Denizli'nin dört bir köşesinde Ramazan organizasyonları olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a Çardak'a geldiği için teşekkür etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Zolan, Çardaklıların Ramazanlarını tebrik ederek, "Ramazan ayı sonuna doğru yaklaştıkça daha da güzelleşiyor. O manevi atmosfer her yerden hissedilir hale geliyor" diye konuştu. Büyükşehir olarak Çardak'ı ziyaret etmek istediklerini ifade eden Başkan Zolan, " İkbal Hanım sağ olsun her sene Denizlimizi şereflendirir, güzelleştirir. Ramazanımıza değer katar, güzellikleri bizlerle paylaşır" dedi.

"Yarınımız bugünümüzden daha güzel olacak"

Başkan Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Allah bu güzel günlere tekrar tekrar kavuştursun inşallah. Kadir gecenizi, bayramını şimdiden kutluyorum. Herkes birbirine sımsıkı sahip çıksın, Allah birliliğimizi dirliğimiz bozmasın. Allah Ramazan'ı dünyada zulüm altında inleyen kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile kılsın inşallah. Ölüm saçılıyor her yerde, tüylerimiz, yüreklerimiz ürperiyor. Ama inşallah bu son bulacak. İnşallah yarınımız bugünümüzden daha güzel olacak."

Denizlililer Adalet ve İncilipınar'a akın etti

Denizli merkezde ise vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi'nin Adalet ve İncilipınar Parkı'nda hazırladığı etkinliklere akın etti. Bu kapsamda sanatçı Sadi Cesuroğlu, Türk Halk Müziği konseri ile Adalet Parkı'nı dolduran vatandaşlara keyifli saatler yaşatırken, Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuar sanatçıları ise İncilipınar Parkı'nda sahne aldı. Konservatuar sanatçıları Türk Sanat Müziği konseri ile geceye renk kattı.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr