Ana Sayfa Kültür & Sanat Gösteri ve Etkinlikler Denizlililer sanat ve halk müziği ile coştu

Denizlililer sanat ve halk müziği ile coştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla sürerken, Adalet ve İncilipınar Parkı'ndaki programda Türk Sanat ve Türk Halk Müziği coşkusu yaşandı. Denizlililer, Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçılarının seslendirdiği eserleri keyifle dinledi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin geçmiş Ramazanları aratmamak için hazırladığı etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Etkinliklerin değişmez adresi İncilipınar ve Adalet Parkı’nda her gün farklı sanatçılar, gösterileri ile binlerce kişiye unutulmaz bir gece yaşatıyor. Ramazan etkinliklerinin önceki gün gece Adalet ve İncilipınar Parkı'nda düzenlediği programlarına Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı damga vurdu. Adalet Parkı'nda Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, İncilipınar Parkı'nda ise Türk Sanat Müziği Korosu sahne aldı. Vatandaşlar konservatuar sanatçılarının söylediği birbirinden güzel şarkıları beğeniyle dinledi. İncilipınar Parkı'ndaki etkinliğe katılan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, konservatuar sanatçılarının unutulmaz bir gece yaşattıklarını belirterek, "Hepside konservatuarda çalışan çok değerli sanatçılarımız. Onlara bu keyifli konser için çok teşekkür ediyoruz" diyerek, vatandaşların Ramazanlarını kutladı. Adalet Parkı'nda ise vatandaşlar konservatuar sanatçılarının söylediği oyun havaları ve türkülerle adeta coştu.

Genç Denizli'den sergi

Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli üyelerinin İncilipınar Parkı'nda hazırladığı sergi ilgiyle izlendi.Genç Denizli bünyesindeki kulüplere üye gençlerin fotoğraf, resim, karikatür ve hat sanatı gibi eserlerinin yer aldığı sergi vatandaşlardan tam not aldı.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr