Ana Sayfa Kültür & Sanat Gösteri ve Etkinlikler Başkan Zolan, baba ocağında Ramazan etkinliklerine katıldı

Başkan Zolan, baba ocağında Ramazan etkinliklerine katıldı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas ilçesinde düzenlenen Ramazan etkinliklerine katıldı. Tavas’ta sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Zolan, hemşerileri ile birlikte ünlü sanatçı Ahmet Özhan konserini izledi. Başkan Zolan, Büyükşehir’in her ilçeye, her köye sahip çıkacağını söyledi.
Ramazan etkinliklerini ilçelere taşıyan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavaslılara unutulmaz bir gece yaşattı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın da baba ocağı olan Tavas'ta tasavvuf müziğinin vazgeçilmez sanatçısı Ahmet Özhan gönülleri mest etti. Konsere Başkan Zolan'ın yanı sıra, Tavas Kaymakamı Ali Arıkan, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, ve binlerce vatandaş katıldı. Başkan Zolan, burada yaptığı konuşmada, 30 Mart öncesinde söyledikleri bir sözü hatırlattı. Başkan Zolan, "Biliyorsunuz 'Denizli'de ne varsa ilçelerde de o olacak' demiştik. Öylede oluyor. Sağ olsun her davetimizde bizi kırmayan Ahmet Özhan ağabeyimiz, sanatçımız, gönül sultanımız geçmiş yıllarda olduğu gibi bu Ramazan’da da Denizli'de bizlerle birlikte oldu. Dedik ki, 'Tavaslı hemşerilerimizi de Ahmet Özhan ile buluşturalım.' Ramazan'ın anlamına uygun, ruhuna, manevi atmosferine uygun bir gece yaşayabilmek için Tavas’ta böylesi bir geceye imza attık. Bize has duygularımızı, inancımızı inşallah bu gece ile en üst mertebede yaşayabilme noktasına getirebilmişizdir. O yüzden üstadımıza Tavasımıza geldiği, o nezaketi gösterdiği için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"Yarınınız bugünden daha güzel olsun"

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak milli ve manevi değerlere sahip çıkmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Zolan, "İnşallah Büyükşehir’in her ilçesine, her köyüne sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bugün Tavas Belediye Başkanızı Turhan Veli Akyol'da aynı şekilde Ramazan'ın ruhuna uygun güzellikler yapıyor. İnşallah birçok güzelliklerde buluşmak üzere" dedi. Başkan Zolan, ilçeye gelirken Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin de hemşerilerine selamı olduğunu ileterek, "Yarınınız bugünden daha güzel olsun inşallah. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecenizi şimdiden tebrik ediyorum, bayramınızı kutluyorum" diye konuştu. Sanatçı Ahmet Özhan ise gece için Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a teşekkür etti. Konuşmaların ardından Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Başkan Zolan ve sanatçı Özhan'a Kızılcabölük el dokuması fular hediye etti.

Denizlililer Adalet ve İnclipınar Parkı'na akın etti

Öte yandan Ramazan etkinliklerini ilçelere taşıyan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Adalet ve İnclipınar Parkı'nda her gün başka bir etkinliğe imza atmaya devam ediyor. Adalet Parkı'nda sahne alan ünlü komedyen Yavuz Seçkin, stand-up gösterisi ile vatandaşları kahkahaya boğarken, İncilipınar Parkı'nda ise sanatçı Sami Özer tasavvuf müziği konseri verdi. Denizli Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, Özer'e gecenin anısına plaket takdim etti.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr