Ana Sayfa Kültür & Sanat Gösteri ve Etkinlikler Denizli’ye yıldız yağmuru

Denizli’ye yıldız yağmuru

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında birbirinden ünlü konukları da Denizlililerle buluşturuyor. Etkinlikler kapsamında İncilipınar Parkı’nda ünlü komedyen Yavuz Seçkin geceyi kahkahaya boğarken Adalet Parkı’nda ise Türk Tasavvuf Musikisi’nin güçlü sesi Ahmet Özhan, seslendirdiği eserler ile izleyenleri mest etti.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Ramazan süresince her akşam İncilipınar Parkı ve Adalet Parkı’nda farklı bir etkinlikte Denizlilileri bir araya getiriyor. Büyükşehir Belediyesi etkinlikler kapsamında birbirinden ünlü konukları da Denizlililerle buluşturuyor. Cuma akşamı gerçekleştirilen etkinliklerde İncilipınar Parkı’nda ünlü komedyen Yavuz Seçkin geceyi kahkahaya boğarken Adalet Parkı’nda ise Türk Tasavvuf Musikisi’nin güçlü sesi Ahmet Özhan, seslendirdiği eserler ile izleyenleri mest etti.

Her iki noktada binlerce kişinin izlediği etkinliklere Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da katıldı. İlk olarak İncilipınar Parkı’na giden Başkan Zolan vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılandı.

Günün yorgunluğu İncilipınar Parkı’nda atıldı
Tiplemeleri ve taklitleriyle Türk televizyonlarının en sevilen şovmenlerinden biri olan 1001 surat Yavuz Seçkin’in stand-up gösterisi parkı dolduranlara keyifli anlar yaşattı.
Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, yaptığı taklit ve esprilerle izleyenleri kırdı geçirdi.
Canlandırdığı tiplemeler ve yaptığı zeka dolu esprileriyle Denizlilileri kendisine hayran bırakan Yavuz Seçkin, gösteri sonunda Başkan Zolan’ı sahneye davet etti.

Seçkin kendisini Denizli’ye davet ettiği ve Denizlililer ile buluşturduğu için Başkan Zolan’a teşekkür etti. Konuşmasına herkesin Ramazan’ını kutlayarak başlayan Başkan Zolan ise böylesi keyifli bir gösteri ile geceye renk kattığı için Seçkin’e teşekkür etti. Seçkin’in sergilediği sahne performansı ile parkı dolduran herkesin günün yorgunluğunu attığını dile getiren Başkan Zolan, sanatçıya günün anısına bir plaket takdim etti.

Ahmet Özhan mest etti
Başkan Zolan’ın bir sonraki durağı ise Adalet Parkı oldu. Türk Tasavvuf Musikisi’nin güçlü isimlerinden Ahmet Özhan, burada sahne alarak izleyenleri mest etti. Sanatçı Özhan, birbirinden güzel eserleriyle tasavvuf musikisine gönül verenlere uzun süre unutamayacakları güzellikte bir müzik ziyafeti sundu. Konser sonrası sanatçı Özhan, şenliğe gelenlerce uzun süre ayakta alkışladı. Sahneye davet edilen Başkan Zolan burada da herkesin Ramazan’ını kutladı ve konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Zolan, sanatçı Ahmet Özhan’ı Denizli’de görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘Ramazanınız mübarek olsun. Tutmuş olduğunuz oruçlar kabul olsun. Sanatçımız Ahmet Özhan’ı tekrar Denizli’de görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sanatçımızın sesiyle ruhumuz gönlümüz bir başka boyuta geçti. Allah kendisinden razı olsun” dedi.
Tekrar Denizli’de olmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Ahmet Özhan, Denizli’ye her gelişinde büyük bir misafirperverlik gördüğünü dile getirerek Başkan Zolan’a teşekkür etti. Başkan Zolan daha sonra sanatçıya plaket takdim etti.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr