Ana Sayfa Kültür & Sanat Gösteri ve Etkinlikler Bedirhan Gökçe, Reha Yeprem ve Taha, Denizli'den Geçti

Bedirhan Gökçe, Reha Yeprem ve Taha, Denizli'den Geçti

Denizli Belediyesi’nin hazırladığı Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında, Bedirhan Gökçe, Reha Yeprem ve Taha, hafta sonu İncilipınar ve Adalet Parklarında sevenleriyle buluştu.
   Denizli Belediyesi, her yıl düzenlediği Ramazan Ayı Şenlikleri’ne, bu yıl farklı etkinlikler düzenleyerek nostalji özlemini çeken ve o eski dönemlerde kalan unutulmaya yüz tutmuş Ramazan Ayı eğlencesini yeniden yaşatıyor.
   Etkinliklerin bu yılki adresi İncilipınar ve Adalet Parkı’nda, şenlikler dolu dolu geçiyor. Her gün farklı bir etkinliğin düzenlendiği şenliklerde, hem İncilipınar’da, hem de Adalet Parkı’nda Bedirhan Gökçe, Reha Yeprem ve Taha sahne aldı. Adalet Parkı’ndaki şenliklerde, ilk olarak Bedirhan Gökçe hayranlarıyla birlikte oldu. Gökçe’yi binlerce kişi izlemeye gelince, parktaki amfi tiyatro sanatçının hayranlarıyla doldu taştı. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Valisi Abdulkadir Demir, Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci ve Nurcan Dalbudak sanatçının programına katıldı. Ünlü sanatçı şiirleri ve eserleriyle izleyenlere nefis bir Ramazan eğlencesi yaşattı.
Yine aynı gün İncilipınar Parkı’nda etkinliklerde ise Reha Yeprem ve Taha, birbirinden güzel şiir ve ilahilerle, izleyenlerin ruhuna hitap etti. Yaklaşık 2 saat süren etkinlik, izleyenlerin uzun süre unutamayacakları güzellikte geçti. Programın diğer bölümünde ise Bedirhan Gökçe İncilipınar’da, Reha Yeprem ile Taha da Adalet Parkı’nda sevenleriyle buluştu.
   Başkan Zolan, Vali Demir, Milletvekili Zeybekci ve Dalbudak da etkinliklerin ardından konuşma yaparak sanatçılara plaket takdim etti.
  Denizli Belediyesi’nin hazırladığı Ramazan etkinlikleri, Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Grup Elmaskalem, Aşıklarla Gönül Sohbetleri, Grup Laçin, Gökme ve Yeşim Dağlı programlarıyla devam ediyor.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr