Ana Sayfa Projelerimiz Engelli Koordinasyon Merkezi Başkan Zolan’dan İşitme Engelli Sporculara Tam Destek

Başkan Zolan’dan İşitme Engelli Sporculara Tam Destek

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, işitme engelli sporcularla biraraya gelerek verdiği tam desteğin artarak devam edeceğini söyledi.

İşitme Engelliler Spor Lokali’ndeki programa Başkan Zolan ile çok sayıda engelli sporcu katıldı.
İşitme engellilerimize her türlü desteğin verilmeye çalışıldığını kaydeden Başkan Zolan, şöyle dedi:
‘Bizlerle birlikte olan ve bu toplantıyı organize eden arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler ele ele vererek hep beraber engelli kardeşlerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak adına ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Şehrimiz de yaptığımız kentsel düzenlemeler engelli vatandaşlarımıza göre yapıldı. Bizim tek amacımız sizlere daha fazla imkan sağlamak. Sizlerin birçok alanda çok çok başarılı olduğunuzu Türkiye genelindeki organizasyonlarda derece aldığınızı biliyorum. Hem iş alanında hem de sportif faaliyetlerde başarılarınızın devamı için desteğimiz devam edecek. Bu başarılarınızdan dolayı her birinizi kutluyorum. Bu başarılarınıza birlikte gayret ederek daha da büyük başarılar ekleyeceğiz. İş dünyasında da daha etkili güzel başarılar elde etmeniz için hep yanınızda olacağız. Bu güne kadar bir çok ortak projelerle gelen başarılar bundan sonra da devam edecek. Ben bu sıcak karşılamanızdan dolayı çok çok teşekkür ediyorum.’
Daha sonra engelli sporcular taleplerini aktarıp Başkan Zolan’dan destek istedi. Başkan Zolan da her türlü desteğin verilmeye devam edeceğini söyledi.

Bu Kategorideki Diğer Başlıklar


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr