Ana Sayfa Projelerimiz Eğitim Destek Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencilerine yangın eğitimi

Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencilerine yangın eğitimi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Sivil Savunma Haftası etkinlikleri kapsamında, bünyesindeki Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencilerine yangın eğitimi veriyor.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Sivil Savunma Haftası etkinlikleri dolayısıyla, Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencilerine yangın eğitimi vermeye başladı. Bu kapsamda, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Eğitim Amiri Veysel Bike, Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğrencileri ile bir araya geldi. Yangının çıkmasını önleyecek tedbirlerin alınmasının çok önemli olduğunu vurgulayan Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Eğitim Amiri Bike, "Bu anlamda sizlerle bugün burada bir araya geldik. Eminim buradan ayrılırken çok iyi şeyler öğrendiğinizin farkına varacaksınız. Buradan eve gittiğinizde size düşen en büyük görev ailenizin yangın güvenliğini sağlamak" dedi.

Yangın eğitimi tüm bilgi evlerinde verilecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan 10 Bilgi Evi ve Kurs Merkezinin tamamında gerçekleştirilecek eğitimlerde, itfaiyecinin görevleri, yangınlara karşı alınabilecek önlemler, yangın sırasında nasıl davranılması gerektiği ve çok sık karşılaşılan ev kazaları gibi konularda öğrencilere bilgi veriliyor.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr