Ana Sayfa Projelerimiz Eğitim Destek Genç Denizli'den sinema söyleşisi

Genç Denizli'den sinema söyleşisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Sinema Kulübü, Denizli'de gençleri sinema etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Genç Denizli Sinema Kulübü, 14 Şubat'ta Behzat Ç., Beni Affet, Bizim Ev ve Cinayet dizilerinin ünlü senaristi Birol Tezcan ile gençleri bir araya getirecek.
Gençleri sinema sanatının mutfağıyla tanıştıran ve sinema meraklılarını bir araya getirip kendilerini geliştirme imkanı sağlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Sinema Kulübü, gençleri sinema etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Behzat Ç., Beni Affet, Bizim Ev ve Cinayet dizilerinin ünlü senaristi Birol Tezcan, gençlerle bir araya gelerek sinema ve senaryo üzerine bir söyleşi gerçekleştirecek. Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Sinema Kulübü'nün düzenlediği etkinlik 14 Şubat Cumartesi günü saat 13.00'de Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda gerçekleşecek. Genç Denizli Projesi kapsamında sosyal bir çalışma grubu olarak kurulan Sinema Kulübü, düzenledikleri etkinliğe tüm gençleri davet ederken, yeni dönem kayıtlarının da alınmaya başladığını duyurdu.

Yeni dönem kayıtları başladı

Yeni dönem dersleri için kayıtların başladığı, kulübe girmek isteyenlerin söyleşiye katılarak kulüp hakkında bilgi alıp, kayıt yaptırabileceklerine işaret edildi. Genç Denizli Sinema Kulübü'nde, kulüp üyelerine kamera ve çekim teknikleri, senaryo ve metin yazarlığı, prodüksiyon ve kamera arkası, video kurgu ve montaj ve sinema oyunculuğu alanlarında eğitim veriliyor.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr