Ana Sayfa Projelerimiz Eğitim Destek Genç Denizli Tercih Çadırı Kuruyor

Genç Denizli Tercih Çadırı Kuruyor

Denizli Belediyesi, başarıyla sürdürdüğü Genç Denizli Projesi kapsamında, bu sene de üniversite adaylarının doğru tercih yapmaları amacıyla YGS-LYS Tercih Çadırı açıyor. Çadır, 25 Temmuz 2011/Pazartesi günü hizmete girecek.

  Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, LYS ve YGS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından, tercih konusunda öğrencilere yardımcı olmak adına harekete geçti. 
 
Müdürlük, 25 Temmuz–05 Ağustos 2011 tarihleri arasında Çatalçeşme Oda Tiyatrosu önünde Genç Denizli YGS-LYS Tercih Çadırı’nı faaliyete geçiriyor. Çadırda, tüm üniversite adaylarına ücretsiz olarak hizmet verilecek. Burada, konusunda uzman eğitmenler, geleceğin teminatı olacak öğrencilere merak ettikleri ve öğrenmek istedikleri konularda bilgi sunacak.
  
Bu arada Genç Denizli, 25 Temmuz Pazartesi günü saat: 10:00’da Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda doğru tercih nasıl yapılır, alanlar ve yüzdelik dilimler hakkında bilgi ve mesleki tanıtım konularında seminer düzenleyecek. Modern Eğitim Dershanesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek seminer yine tercih çadırında olduğu gibi ücretsiz şekilde öğrencilere bir hizmeti olacak.  Seminerde uzman ve deneyimli rehber öğretmenler, Genç Denizli üyeleri başta olmak üzere tüm sınava giren öğrencileri tercihler konusunda aydınlatacak.
  
Sınava giren öğrencileri, YGS- LYS Çadırı’na ve seminere bekliyoruz.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr