Ana Sayfa Projelerimiz E-Devlet Projeleri Ege'nin en büyük kongre merkezi bir tık uzağınızda

Ege'nin en büyük kongre merkezi bir tık uzağınızda

Denizli Büyükşehir Belediyesinin en önemli projelerinden biri olan Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen tüm etkinliklere https://nzkkm.denizli.bel.tr adresinden ulaşılabilecek.
Denizli Büyükşehir Belediyesinin hizmete aldığı Ege Bölgesi’nin en büyük kongre ve kültür merkezi resmi internet sitesi yayına girdi. Bugüne kadar seminer, konferans, gösteri, sergi, tiyatro ve konser gibi yüzlerce etkinlik ve programa ev sahipliği yapan tesiste düzenlenecek tüm etkinliklere https://nzkkm.denizli.bel.tr adresinden ulaşılabilecek. Sitede, Denizli Büyükşehir Belediyesinin kongre merkezinde gerçekleştireceği tüm program duyuruları ile gösterileri takip edilerek bilet ve rezervasyon işlemleri yapılabilecek. https://nzkkm.denizli.bel.tr adresinde ayrıca Denizli Büyükşehir Belediyesi programları dışındaki konser, tiyatro gibi tüm özel organizasyonlar hakkındaki bilgiler ve bilet satış noktaları da görülebilecek.

Nikah salonları ve evlilik başvurusunda gerekli belgeler anlatılıyor

Hizmette girdiği ilk günden beri Denizli'nin kültür ve sanat hayatına zenginlik katan tesis hakkında tüm bilgi, plan ve fotoğrafların görülebileceği internet sitesinde evlilik için hazırlık yapan çiftleri yakından ilgilendiren bilgiler de bulunuyor. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki nikah salonları hakkında bilgilerin bulunduğu https://nzkkm.denizli.bel.tr adresinde evlilik başvurusunda gerekli belgeler ile müracaatların nasıl yapılabileceği de anlatılıyor.

85.000 metrekare kapalı alana sahip

Ege Bölgesi'nin en büyük kongre ve kültür merkezi olan Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi, Mart 2019'da hizmete açıldı. 25.000 metrekare taban alanına ve 85.000 metrekare kapalı alana sahip tesis içerisinde 500 kişilik Fatma Yıldız Salonu, 1000 kişilik Mehmet Gazi Salonu v 2000 kişilik Özay Gönlüm Salonu olmak üzere 3 büyük salonu bulunuyor. 5 nikah salonu, 7 seminer salonu, fuaye alanları ile Denizli'nin kültür ve sanat hayatına renk getiren Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi, 18 adet asansör ve kapalı otoparkı ile misafirlerine hizmet veriyor. Ayrıca 100 kişilik planetaryuma sahip tesis Denizli'nin bilim, kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr