Ana Sayfa Projelerimiz E-Devlet Projeleri Denizli Bu Uygulamayı Çok Sevdi

Denizli Bu Uygulamayı Çok Sevdi

Denizli Belediyesi tarafından geliştirilen ve hayata geçirilen Denizli Belediyesi Mobil Uygulaması Denizlililer tarafından büyük ilgi gördü.
Denizli Belediyesi hizmet anlayışını "bir tık"lık mesafeye taşıdı. Denizli Belediyesi tarafından geliştirilen ve vatandaşların hizmetine sunulan, vatandaşlar tarafından da belediye hizmetlerine kolayca ulaşımı sağlayan Denizli Belediyesi mobil uygulaması vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Denizli Belediyesi tarafından tamamen kendi bünyesi içerisinde geliştirilen IOS ve ANDROID uygulamalar hayata geçtiği günden bugüne kadar olan kısa zaman dilimi içerisinde 5.000 indirme sayısına ulaştı. Aynı zamanda uygulamanın beğeni oranının 5 üzerinden 4.5 puan alması da programın Denizlililer tarafından ne kadar beğenildiğini gösterdi. Mobil cihazlarla belediye hizmetlerine kolayca erişimi sağlayan programla pek çok işlemi yapmak mümkün hale geldi. Vatandaşlar Mobil Uygulama ile Belediyenin genel bilgi ve iletişim bilgilerine, güncel haberlerine ve etkinliklerine İOS ve ANDROİD işletim sistemine sahip tabletleri ve cep telefonları ile artık istedikleri her yerden rahatlıkla ulaşabiliyor.

DENİZLİ BELEDİYESİ MOBİL UYGULAMASI NEDİR?
Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen uygulama ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Haberleri, Duyurular ve İhale İlanları, Borç Sorgulama, Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler, Çınar Meydanı, Laodikeia Antik Kenti, Çamlık, İncilipınar ve Adalet Parklarını Canlı İzleme, Denizlideki Otobüs Minibüs Güzergah ve Saatleri, Bugün Defnedilen Cenazeler, Mezar Bilgisi Arama, Belediye Meclis Kararları, Pazaryerleri Gün ve Saatleri, Gezici Vezne Gün ve Saatleri, Atık Toplama Programı, Arsa Rayiç Bedelleri, Denizli'deki Son Depremler ve Belge Rehberi'ne ulaşılabiliyor.

GÖRÜNTÜLE GÖNDER
Ayrıca vatandaşlar Bilgi Hizmetleri başlığı içerisinde bulunan 'Görüntüle Gönder' uygulaması ile kent içinde rastladıkları aksaklıkları cep telefonları ile fotoğrafladıktan sonra belediyeye gönderebiliyorlar. Sistem tarafından kayıt altına alınan başvuru ile aksaklığın giderilmesi için belediyenin ilgili birimi en kısa sürede harekete geçiyor. Böylece fark edilemeyen aksaklıklar belediye tarafından daha kısa sürede giderilmiş oluyor.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr