Ana Sayfa Projelerimiz E-Devlet Projeleri Denizli Belediyesi E-Devlet Kapısından Girdi

Denizli Belediyesi E-Devlet Kapısından Girdi

Denizli Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi internet sitesi olan “www.turkiye.gov.tr” adresinde yer alarak e-devlet kapısından içeri girdi.
  Tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan e-devlet sitesinin ana sayfasındaki “Belediye Hizmetleri” linkinden Denizli Belediyesi sayfasını tıklayan vatandaşlar, bundan sonra rahatlıkla beyan bilgileri, borç bilgileri, sicil bilgileri ve tahsilat bilgilerini sorgulayabilecekler. Sayfada ayrıca Denizli Belediyesi’nin adresi, telefon numaraları ile internet adresi de yer alıyor.
  Vatandaşlar, e-Devlet Kapısı Mobil Devlet uygulaması ile Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi web sitesi olan www.turkiye.gov.tr adresinden cep telefonlarından mobil olarak da faydalanabiliyor. Sistemde kayıtlı 74 kurum, 589 hizmet ve 14 milyon 232 bin 167 üye bulunuyor.
  e-Devlet Kapısı'ndan işlem yapabilmek için e-Devlet şifresi, PTT’den şahsen başvuruyla, üzerinde T.C. Kimlik numarası bulunan kimlik ibraz edilerek temin edilebiliyor. PTT’den e-Devlet şifresi alma uygulaması, bir şahsın yerine başka bir kişinin şifre alıp işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekiyor.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr