Ana Sayfa Projelerimiz E-Devlet Projeleri Denizli Belediyesi İnternet Sitesi Yenilendi

Denizli Belediyesi İnternet Sitesi Yenilendi

Denizli Belediyesi’nin, internet sitesi yepyeni bir görünüme kavuşturuldu.
  Denizli Belediyesi, resmi internet sitesini, vatandaşların belediye ile ilgili her türlü bilgiye kolayca ulaşımını sağlayacak şekilde, görsel ve fonksiyonel olarak yepyeni bir görünüme kavuşturdu.
  Teknolojik altyapısı ile de Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Denizli Belediyesi’nin www.denizli.bel.tr internet sayfası yenilendi. Geçtiğimiz yıl 1 milyon 560 bin kişinin ziyaret ettiği siteye Denizli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından farklı bir görünüm kazandırıldı. www.denizli.bel.tr adresini tıklayan ziyaretçiler, Denizli’ye dair her şeyi yenilenen sayfada daha hızlı bulabiliyor. 
  Vergi ve harçların ödenmesinden, Denizli’deki çalışmaların günlük bilgilerine, kent rehberinden, günlük yaşam için önemli bilgilere, belediye yayınlarından haberlere ve duyurulara kadar, şehir hayatına ilişkin her türlü bilginin yer aldığı sitede, Denizli Belediyesi’ne dair istenilen her konuya ulaşılabiliyor. 
  www.denizli.bel.tr linkiyle vatandaşlarla sanal alemde buluşan Denizli Belediyesi’nin teknolojik alanlarda yaptığı yenilikler ve değişim rüzgarı, resmi internet sitesine de yansıdı. Belediye, internet sitesinin içeriğini ve tasarımını değiştirip yenilerken, modern tasarımında; haberler, ihale duyuruları, günlük duyurular, hava durumu, kültür ve sanat etkinlikleri, nöbetçi eczaneler, hizmet birimleri ve bilgi edinme sayfalarına kolay erişim sağlanıyor. 
   Güvenliğin üst seviyede tutulduğu web sitesinde kent sakinleri, vergi ve harçlarını da online ödeyebiliyor. Bu sistem sayesinde vatandaşlara kuruma olan borcunu anlık görüp, kredi kartı ile web üzerinden ödeme kolaylığı sağlanıyor.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr