Ana Sayfa Projelerimiz E-Devlet Projeleri Bir yılda 1 milyon 560 bin kişi ziyaret etti

Bir yılda 1 milyon 560 bin kişi ziyaret etti

Denizli Belediyesi internet sitesi www.denizli.bel.tr, internet kullanıcılarından büyük ilgi görüyor. Belediyenin internet sitesini 2012 yılında 1 milyon 560 bin kişi ziyaret etti.
Teknolojik altyapısı ile de Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Denizli Belediyesi’nin www.denizli.bel.tr internet sayfası büyük ilgi görüyor. Denizli Belediyesi’nin internet sitesini 2012 yılında ayda ortalama 130 bin kişi ziyaret etti. Vergi ve harçların ödenmesinden, Denizli’deki çalışmaların günlük bilgilerine, kent rehberinden, günlük yaşam için önemli bilgilere, belediye yayınlarından haberlere ve duyurulara kadar, şehir hayatına ilişkin her türlü bilginin yer aldığı sitede, Denizli Belediyesi’ne dair istenilen her konuya ulaşılabiliyor.

Denizli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü’nün düzenlediği www.denizli.bel.tr adresini 2012 yılında 1 milyon 560 bin kişi ziyaret ederken geçtiğimiz yıl ayda ortalama 13 bin adres sorgulama, 20 bin imar durumu sorgulama, 3 bin mezarlık bilgi sistemi sorgulama işlemi gerçekleştirilmiş. e-belediye uygulamalarında ise üye sayısı 3350 kişi.

Denizli Belediyesi’nin web sitesi, modern tasarımında; haberler, ihale duyuruları, belediyenin günlük faaliyetleri, su kesintisi gibi günlük duyurular, hava durumu, kültür ve sanat etkinlikleri, kent rehberi, hizmet birimleri ve bilgi edinme sayfalarına kolay erişim sağlıyor. Güvenliğin üst seviyede tutulduğu web sitesinde isteyenler, vergi ve harçlarını da online ödeyebiliyor. Bu sistem sayesinde kent sakinlerine kuruma olan borcunu anlık görüp, kredi kartı ile web üzerinden ödeme kolaylığı sağlanıyor.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr