Ana Sayfa Projelerimiz E-Devlet Projeleri Denizli Belediye Meclisi Canlı Yayında

Denizli Belediye Meclisi Canlı Yayında

Denizli Belediye Meclisi, 2011 yılının ilk oturumunda bir yeniliğe daha imza attı. Meclis oturumları, yeni yılla birlikte Denizli Belediyesi’nin ‘www.denizli.bel.tr’ isimli resmi internet sitesinden canlı olarak yayınlanmaya başlandı.
   Denizli Belediye Meclisi, ilkleri yaşatmaya devam ediyor.
   Daha önce işyerleri isimlerinin Türkçe olması kararını alan, kan bağışı gibi topluma örnek olacak çeşitli etkinliklerde bulunan Denizli Belediye Meclisi, bu kez de meclis görüşmelerini tüm şefhaflığıyla, sade ve yorumsuz halka ulaştırmak adına meclis oturumlarını canlı yayınlama yeniliğine imza attı. 
   
Denizli Belediye Meclis Başkan Vekili Osman Zolan başkanlığında yeni yılın ilk oturumunu gerçekleştiren meclis, gündem maddelerini görüştü. Bu arada, oturumun başlamasına kısa süre kala meclisten canlı yayın başladı. Böylece meclis tarihinde bir yeniliğe daha imza atılmış oldu. 3 kamerayla yapılan canlı yayın, ilk oturumu sonuna kadar devam etti. Bundan sonra da belediye meclisinin tüm oturumları, başından sonuna kadar belediyenin www.denizli.bel.tr internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Dileyen vatandaşlar, gerek şehir içinden gerek şehir dışından ve gerekse yurt dışında belediyenin söz konusu internet sitesine girerek meclis oturumlarını canlı olarak izleyebilecek.
   
Öte yandan yeni yılın ilk oturumunda denetim komisyonu seçimi gerçekleştirildi. Gizli oyla ve meclis üye sayısına göre yapılan seçimlerde Denetim Komisyonu’na Ak Parti’den Ali Değirmenci, Hüseyin Bağcı ve Mehmet Teke, CHP’den İsmail Akbay ile MHP’den İbrahim Özcan seçildi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr