Yol Projeleri

 
Çamlık Bulvarı muhteşem olacak 25.01.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çamlık Bulvarı’nda tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı projesine başladı. Yol, kaldırım ve peyzaj düzenlemeleriyle Çamlık Bulvarı'nın bambaşka bir güzelliğe kavuşacağını kaydeden Başkan Osman Zolan, "Çamlık Bulvarı muhteşem olacak" dedi.
Büyükşehir'den örnek bir bulvar daha 23.01.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezindeki 10 mahallede tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından başladığı üst yapı çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda bir süre önce çalışmaları başlayan 29 Ekim Bulvarı, üst yapısı tamamlandığında örnek bir bulvar olacak.
Başkan Osman Zolan: “Denizli güzelleşmeye devam edecek” 19.01.2018
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kent merkezindeki 10 mahallede tamamlanan dev alt yapı çalışmalarının ardından, başladıkları üst yapı çalışmalarının da birer birer bittiğini açıkladı. Başkan Zolan, “Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Denizli güzelleşmeye devam edecek” dedi.
Denizli modern asfalt şantiyesine kavuştu 27.12.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Aktepe Mahallesi’nden Bozburun Mahallesi’ne taşınarak, modern bir tesisle hizmet verecek yeni asfalt şantiyesinin tamamlandığını müjdeledi. Kısa süre sonra yeni yerine taşınacak tesis modern ve çevreci özelikleri ile örnek olacak.
Büyükşehir ile ilçeler daha konforlu yollara kavuşuyor 10.09.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde de sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kaldırımı, bisiklet yolu ve sıcak asfaltı ile konforlu bir yola kavuşacak Çivril ilçesindeki Uşak Caddesi'nde incelemede bulundu.
Ulus Bulvarı tamamlanıyor 31.08.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kurban Bayramı'na kadar çift yönlü trafiğe açılması planlanan Ulus Bulvarı'nda incelemede bulundu.
Ulus'ta yeni düzenleme 28.07.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin üst yapı çalışmalarına başladığı Ulus Caddesi'nde refüj ile kaldırımlarda trafik akışını engelleyen, çalışmalar esnasında kuruyan, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit eden ağaçlar, sökme ve dikme makinesi kullanılarak zarar verilmeden yeni yerlerine taşındı.
ÜST YAPI ATAĞI DEVAM EDİYOR 29.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı atağının başlatıldığı Ulus Caddesi'nde incelemede bulundu. Alt ve üst yapısıyla örnek bir cadde haline getirilecek Ulus'taki çalışmaların kısa süre içinde bitirileceğini ifade eden Başkan Osman Zolan, "Denizlimizin güzelliklerine güzellikler katmaya devam edeceğiz" dedi.
Üst yapı atağı ilçelerde de devam ediyor 23.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ulus Caddesi’nden başlattığı üst yapı çalışmaları ilçelerde de devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy’ün Tosunlar Mahallesi’nde yapılan üst yapı çalışmalarını inceledi.
DEV ÜST YAPI HAMLESİ BAŞLADI 12.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından, üst yapı için çalışmalar başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilk kazmanın vurulduğu Ulus Caddesi’nde çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Zolan, “Üst yapı çalışmalarımız tamamlandığında eskiye dair hiçbir şey kalmayacak” dedi.
ÜST YAPIDA DEV HAMLE BAŞLIYOR 10.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda beklenen dev hamle başlıyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarına 12 Haziran Pazartesi günü Ulus Caddesi ile başlayacaklarını müjdeledi.
İlçeler sıcak asfalta kavuşuyor 24.02.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında ilçelere yapılması planlanan sıcak asfalt çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğü Ada Mahallesi’nde vatandaşlarla bir aya gelen Başkan Zolan, “Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Toza ve çamura veda 22.12.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 121 Dev Proje kapsamında açıkladığı, tüm ilçelere beton kilit parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Geçen yıl 17 ilçede 600 bin metrekare beton kilit parke taşı çalışması gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl rakamı 2,5 milyon metrekareye çıkartırken, iki yılda toplam 3,1 milyon metrekarelik bir alana kilit parke taşı döşenecek.
Büyükşehir Beyağaç’ın 44 yıllık hayalini gerçekleştirdi 10.11.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Beyağaç ilçesinin 44 yıllık hayali olan Beyağaç-Muğla yolunu tamamladı. Beyağaç’ın Muğla’ya 130 kilometre olan mesafesi 68 kilometreye düşerken, projenin tamamlanması dolayısıyla Beyağaç Kaymakamı Muhammed Serkan Şahin, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, meclis üyeleri ve muhtarlar Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Akhan virajı artık daha güvenli 25.10.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 121 Dev Proje kapsamında başladığı Akhan virajı düzenleme çalışmaları tamamlandı. Akhan virajının düzenlenmesiyle bölge trafiğinin daha güvenli hale geldiğini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Maddi hasarlar bir şekilde karşılanır ancak can kaybının telafisi yok” dedi.
Büyükşehir’den 800 km yola asfalt 06.10.2016
Denizli genelinde yol yapımı ve ulaşımla ilgili seferberlik başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmasında da büyük bir mesafe aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında bu yıl yapılacak 800 km’lik asfaltlama çalışmasında sona yaklaşıldı.
Yeşilyuva ve Söğüt’ün hayali gerçekleşiyor 22.08.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Acıpayam ve Çardak ilçelerini birbirine bağlayacak Yeşilyuva-Söğüt yolunda çalışmalara başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Yolumuz tamamlandığında Acıpayam Yeşilyuva’dan, Çardak Havalimanı’na ve Ankara’ya gidiş bağlantısını sağlamış olacağız” dedi.
Ankara Yolu projelerinde sona doğru 15.08.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 121 Dev Projesi kapsamında yapımı devam eden Ankara Yolu Köprülü Kavşağı ve Akhan Kervansarayı yanındaki virajlı yol düzenleme çalışmalarında sona gelindi. Projelerin her aşamasını yakından takip eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, her iki projenin kısa süre içerisinde bitirileceğini açıkladı.
121 Dev Proje doludizgin ilerliyor 30.05.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 2016-2017 Eylem Planı kapsamında açıkladığı 121 Dev Proje birer birer hayata geçmeye başladı. Bu kapsamda Çevre Yolu-Bozburun Köprülü Kavşağı’nda incelemede bulunan Başkan Osman Zolan, Çevre Yolu-Bozburun Köprülü Kavşağı ve devamındaki yolda yaptıkları çalışma ile Denizli’nin yeni bir çevre yoluna kavuşacağını müjdeledi.
Çivril Üniversite Yolu sıcak asfalta kavuşuyor 29.01.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi ilçe yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını Çivril'de sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, son olarak Çivril Üniversite Yolu'nu sıcak asfaltla buluşturuyor.
Beyaz cennete yakıştı 14.01.2016
Dünyanın dört bir tarafından turist ağırlayan Pamukkale'nin yolunu palmiyeler ile donatıp, uzaktan izlenim ve tasarruflu sulama sistemi ile modern bir hale getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin milyonlarca turistin kullandığı güzergahta başladığı düzenleme büyük beğeni topladı.
Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuştu 09.12.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın bir süre önce yapımını başlattığı Tavas Bağlar Yolu'ndaki sıcak asfalt çalışmaları tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunuldu.
Kale Meydanı yenileniyor 06.11.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale ilçesindeki Kale Çarşı Meydanı'nda yapılan üstyapı çalışmalarını inceledi. Başkan Zolan, "Büyükşehir sonrası Kale Belediyemiz ile birlikte burada hizmet destanını yazmaya başladık" dedi.
Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuşuyor 21.10.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavaslıların uzun süreden beri beklediği Bağlar Yolu'nda sıcak asfalt çalışmalarının startını verdi. Başkan Zolan, "Bağlar, Tavasımızın nefesi ve en güzel yeri olmaya devam edecek" dedi.
Büyükşehir'den 900 kilometre yola asfalt 12.10.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına her geçen gün yenilerini ekliyor. Geçen yıl ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 320 kilometrelik soğuk asfalt çalışması ile büyük takdir toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl gerçekleştireceği çalışmalarla birlikte kent genelinde yaklaşık 900 kilometre yola asfalt dökecek.
Büyükşehir'in asfalt atağı sürüyor 14.08.2015
Denizli'nin birçok noktasında asfalt çalışması gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına yenilerini ekliyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril İlçesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarını inceledi. Çivril'de vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Zolan, "Denizlimizde yeni sezonda toplam 500 kilometreye yakın yolun asfaltlama çalışmasını yapmış olacağız" dedi.
Kavşak düzenleme çalışmaları sürüyor 29.07.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde başlattığı kavşak düzenleme ve yenileme çalışmaları Albayrak Meydanı ile Vatan Caddesi ve Şehit Er Salih Bitiktaş Caddesi kesişimindeki kavşakta sürüyor. Güvenlik ve yüksek kapasiteli kullanım sağlanması amacıyla başlatılan çalışmalar kısa sürede tamamlanacak.
İzmir Bulvarı'na neşter 21.07.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde başlattığı kavşak düzenleme ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri İzmir Bulvarı'ndaki Akçeşme ve Gümüşler Kavşağı'nda başlattığı düzenleme ile trafiğin daha da rahatlamasını sağlayacak.
Çivril'de sıcak asfalt sevinci 05.06.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ilçesini ziyaret etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Kıralan Mahallesi'nde yaptığı sıcak asfalt çalışmalarının startını veren Başkan Zolan, vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ve tezahüratlarla karşılandı.
Büyükşehir yatırımları hız kesmiyor 25.05.2015
"Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak" sloganıyla yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Güney'in Eziler ve Buldan'ın Yenicekent Mahallesi'nde Büyükşehir yatırımlarını inceledi.
Büyükşehir çalışıyor, Denizli kazanıyor 11.05.2015
Geçen yıl ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 320 kilometrelik ikinci kat asfalt çalışması ile büyük takdir toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilçelerde ve kent merkezinde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi'nin Şirinköy Caddesi'ndeki asfalt çalışmalarını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli genelinde yolla ilgili tüm sıkıntıları ortadan kaldıracaklarını söyledi.
Çivril'e yatırım yağıyor 09.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril İlçesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği yatırımları inceledi. Çivril'de sıcak asfalt çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, tüm ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 562 bin metrekarelik kilit parke taşı hibe programı kapsamında Irgıllı ve Işıklı'ya da kilit parke taşı hibe etti. Başkan Zolan, Çivril'in 7-8 mahallesine hitap edecek içerisinde kiraz alım merkezinin de bulunduğu bir pazaryeri ve halı saha müjdesi de verdi.
Başkan Zolan'dan Üçgen Kavşağı müjdesi 06.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'de şehirlerarası karayollarının kesişme noktası olan Üçgen Kavşağı'nda yapılması planlanan düzenlemeye bu yıl başlayacaklarını müjdeledi. Otoparkla ilgili yapım çalışmalarına başlayacaklarına da dikkati çeken Başkan Zolan, kentteki park sorununu ortadan kaldıracaklarını ifade etti.
Büyükşehir ilçe yatırımlarında hız kesmiyor 02.05.2015
Geçen yıl ilçelere yönelik 320 kilometrelik ikinci kat asfalt yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi bu yıl da ilçelerde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. "Denizli'de ne varsa ilçelerde de aynısı olacak" sloganıyla yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas'ın Nikfer ve Kızılca Mahallesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışmasını inceledi. Sıcak asfalt çalışmalarının tüm ilçelerde süreceğini kaydeden Başkan Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 562 bin metrekarelik kilit parke taşı hibe programı kapsamında ise Çağırgan ve Karahisar'daki kilit parke taşı teslimine katıldı.
Büyükşehir'den ilçelere 562 bin metrekare parke taşı 20.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin ihtiyacı olan beton parke taşı için hibe programı başlattı. Denizli Büyükşehir Belediyesi, merkez dışındaki 17 ilçeye 562 bin metrekare beton parke taşı hibe ediyor.
Büyükşehir'den Suçatı yoluna neşter 18.02.2015
Acıpayam İlçesi ile Suçatı Mahallesi arasındaki yolda meydana gelen heyelan nedeniyle tek şeride düşen yol, Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından onarıldı.
Büyükşehir'den trafiği rahatlatacak yeni kavşak düzenlemeleri 11.12.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunan kavşaklarda yeni düzenleme yapıyor. Hastane Kavşağı ve Esma Hatun Kavşağı'nda yapılacak yeni düzenleme ile bölgedeki trafiğin daha da rahatlatılması hedefleniyor.
Tiyatro Kavşağı'nda trafik rahatlayacak 04.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalardan biri olan Tiyatro Kavşağı’nda düzenleme çalışması başlattı. Kısa süre sonra tamamlanacak projenin ardından Tiyatro Kavşağı'nda hem trafiği rahatlatan hem yakıt tüketimi sonucu oluşan hava kirliliğini azaltacak proje hayata geçecek.
Tekstilciler Sitesi, yol çilesinden kurtuldu 01.10.2014
Tavas İlçesi Kızılcabölük Mahallesi'ndeki Tekstilciler Sanayi Sitesi esnafı uzun süredir bekledikleri asfalt yola kavuştu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın asfalt sözünü tuttuğunu ifade eden esnaf, sanayi sitesine bir de teşekkür pankartı astı.
Büyükşehirden yol seferberliği 17.09.2014
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın ilçe gezileri sırasında tespit edilen toplam 320 kilometrelik yolun yaklaşık 150 kilometresi asfaltlandı. Merkezefendi ve Pamukkale ilçeleri dahil 19 ilçedeki 100 mahallede, 2 milyon 364 bin metrekarelik yol Kurban Bayramı'na kadar asfaltlanacak.
7 bin metrekarelik kavşak düzenlemesi tamamlandı 11.09.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Karşıyaka, Dokuzkavaklar ve Aktepe Mahalleleri'nin kesiştiği noktada gerçekleştirdiği 7 bin metrekarelik kavşak düzenlemesi tamamlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Bölgedeki vatandaşlarımız çalışmalardan dolayı sıkıntı çektiler. Ama vatandaşımız biliyor ki; yapılan bu çalışmalar 100 yıla hitap edecek ve bölgeye prestij katacak" dedi.
Kefe Yaylası yolu yenilendi 12.08.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli yayla turizmi alanlarından biri olarak gösterilen Kefe Yaylası yolunu yeniledi.
Göz Piknik Yolu bayrama yetişecek 17.07.2014
30 Mart yerel seçimlerinden yaklaşık 1 yıl önce ilçe gezilerine başlayarak kentin tüm ihtiyaçlarını tek tek belirleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, verdiği sözleri tutmanın gururunu yaşıyor. İlçe gezileri sırasında Çardaklıların Başkan Zolan'dan talep ettiği "Göz Piknik Yolu" tamamlanma aşamasına gelirken, ilçe ziyaretlerinin önemi bir kez daha ortaya kondu.
Hallaçlar, Başkarcı Yolu Tamam 28.05.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, yolları daha modern, konforlu ve güvenli hale getirmek için kentin farklı bölgelerinde sürdürdüğü çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Hallaçlar, Başkarcı Yolu’nda başlatılan sıcak asfalt çalışmasının tamamlandığını ve yeni haliyle bölgeye prestij kazandırdığını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, " Bölge insanımızı tozdan çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Değişime hazır olun 21.12.2013
Denizli Belediyesi tarafından Denizli'nin önemli ulaşım arterlerinden biri olan Antalya- Muğla Yolu'nda başlatılan düzenleme çalışmalarının yüzde 85'i tamamlandı. Aralıksız devam eden çalışmalar ile Bağbaşı Yolu'nun büyük bir bölümü çift yönde trafiğe açıldı. Yolun küçük bir kısmında çalışmalarına halen devam eden Denizli Belediyesi 10 güne kadar buradaki asfalt işini de bitirecek ve 7 kilometrelik yolun tamamının çift yönde kullanımını sağlayacak.
Üst Yapı Tüm Hızıyla Devam Ediyor 27.02.2013
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Üst Yapıda Durmak Yok 08.01.2013
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lozan Caddesi’nde yollar ve kaldırımlar, vatandaşların hizmetine sunulacak şekle geldi.
Başkan Zolan: Denizli’nin her noktası değişimi yaşayacak 23.10.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan Mimar Sinan Caddesi ve Alpaslan Caddesi’nde asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi. Başkan Zolan, “ Kent merkezinde yaşadığımız inanılmaz değişimi Denizli’nin geneline yaymaya devam ediyoruz” dedi.
Yenişehir’in Asfalt Cadde ve Sokakları Elden Geçiyor 25.09.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan: ‘Yenişehir’mizin zamanla eskimiş, yıpranmış ve bozulmuş yollarını baştan aşağıya yeniliyoruz
Gazi Bulvarı'nda Yollar, Işıl Işıl 11.08.2012
Denizli Belediyesi, şehrin kalbi niteliğindeki Gazi Bulvarı’nı, açık hava alış merkezi şekline dönüştürdü. Bulvarda son olarak yol kenarlarına ışıklı ledler takılarak aydınlatıldı.
Üçler Göveçlik Yolu Otoyol Gibi Oluyor 10.07.2012
Denizli Belediyesi, bir kısmı daha önce bitirilerek ulaşıma açılan Üçler-Göveçlik arasındaki yolun kalan bölümünü, otoyol kalitesinde inşa ediyor.
Üst Yapı Denizli'ye Çağ Atlatıyor 22.02.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarını inceledi, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Gazi Bulvarı'nın Çehresi Değişiyor 01.02.2012
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Gazi Bulvarı ve Çınar Meydanı çevresi yollar ile kaldırım düzenlemeleri Mart ayı başı gibi bitirilip vatandaşların hizmetine sunulacak.
Lise Caddesi’nde yepyeni bir dönem başlıyor 28.10.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları nedeniyle bir süredir araç trafiğine kapalı olan Lise Caddesi’nde yepyeni bir dönem başlıyor. Üst yapı çalışmaları tamamlanan caddede tek yön uygulamasına geçiliyor.
Üst Yapıda Durmak Yok Yola Devam 13.10.2011
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lise Caddesi ve çevresi yollar ve kaldırım düzenlemeleri Ekim sonu gibi tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.
Yollar Dünya Standartlarının da Üzerinde 22.08.2011
Denizli Belediyesi, alt yapının ardından üst yapısını tamamladığı ana caddeleri, dünya standartlarının üzerinde olacak şekilde ulaşıma açmaya devam ediyor.
Üst yapıda durmak yok yola devam 08.08.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırım işleri tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Üst Yapıda Durmak Yok Yol Yapımına Devam 20.06.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırım çalışmasıyla tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde de aralıksız çalışmalar devam ediyor.
Denizli Yollarıyla da Dünya Kenti Oluyor 23.05.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmalarında sona gelindi. Biten cadde ve sokaklardaki üst yapı çalışmalarıyla Denizli ‘dünya kenti’ olma yolunda bir adım daha ilerledi.
Üst Yapının Yüzde 75'i Tamamlandı 25.04.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmalarında yüzde 75 dolayında fiziki gerçekleşme sağlandı. Çalışmaların yürütüldüğü tüm cadde ve sokaklar, 20 Mayıs’a kadar yolları, kaldırımları ve yağmursuyu oluklarıyla bitirilecek.
Kayalık Caddesi Örnek Cadde Oluyor 07.04.2010
Denizli Belediyesi, yüz yılın Dev Alt Yapı çalışmalarının ardından tüm yol ve kaldırımlarda uygulayacağı üst yapı işlerine Kayalık Caddesi’nden başlattı. Cadde, Denizli’deki yollar ve kaldırımlarda üst yapı düzenlemesinin nasıl olacağını gösterir şekilde tanzim edilerek örnek cadde özelliğini taşıyacak.
Şirinköy Yolu Parke Taşıyla Genişletildi 25.09.2009
Denizli Belediyesi, daha önce kaldırım taşı bile bulunmayan Şirinköy yolunu, 2 gidiş 2 geliş ve yaya yolu da olacak şekilde 25 metre genişliğinde parke taşıyla döşedi.
2. Çevre Yolu ve Akbaş Barajına Başlandı 13.07.2009
Denizli Belediyesi, Akbaş İçme Suyu Barajı ve 2. Çevre Yolu Projesi’ni uygulamasını başlattı.
Denizli Belediyesi`nden Asfalt Rekoru 05.02.2009
Denizli Belediyesi, şehiriçi ve şehirlerarası yolların daha güvenli hale getirilmesi için son 5 yılda yaptığı çalışmalarla rekor kırdı. Geçen bu sürede, 895 kilometre yola denk gelecek 750 bin ton asfalt döküldü.
Bozburun Yolunun Yapımı Tamamlandı 07.11.2008
Bozburun Yolu, Bozburun Köyü’nden başlıyor ve Ahmet Nazif Zorlu Sanayi Sitesi önünden İzmir Yolu’na çıkıyor.
Antalya Yolu Tamamlandı 09.10.2008
Denizli Belediyesi, Denizli’yi Antalya ve Muğla’ya bağlayan şehirlerarası karayolunda sürdürdüğü 2 gidiş ve 2 geliş olacak şekildeki çalışmalarını, tamamladı. Şehirlerarası yol, otoyol gibi oldu.
1225 Sokağa Yaya ve Bisiklet Yolu Yapıldı 25.09.2008
Denizli Belediyesi, daha önce yaya kaldırımı bulunmayan ve park yapılması durumunda trafiğin kilitlendiği 1225 Sokak yolunu, yaya ve bisiklet yolu da olacak şekilde genişletti.
Üçler-Göveçlik Arası Yol, Otoyol Gibi Oluyor 19.09.2008
Denizli Belediyesi, daha önce 2 aracın zor geçtiği Üçler Beldesi ile Göveçlik Beldesi arasındaki yolu, 50 metre genişliği ve alt yapısıyla otoyol ayarında inşa ediyor.
Umutkent 3 Konutlarında Asfaltsız Yol Kalmadı 08.04.2008
Denizli Belediyesi, Umutkent 3 Sosyal Konutları’ndaki asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Böylece konut sakinleri, çamur ve tozda stabilize yolda yürümekten kurtuldu.
Denizli`nin Yolları Elden Geçiyor 30.05.2007
Denizli Belediyesi, şehir içi ve şehirlerarası yolları elden geçirerek AB standartlarına uygun hale getiriyor.
Devlet Hastane`sinin Çehresi Değişti 30.05.2007
Denizli Belediyesi, Denizli Devlet Hastanesi (DDH) ve çevresindeki yol ve kaldırımlarda düzenleme yaparak hastaneye yaya ve taşıt trafiğiyle ulaşımı daha kolay ve güvenli hale getirdi.
Şehir İçi Yollar 12.02.2007
Asfaltta 2006 yılı için konulan 110 kilometre hedefini ikiye katladık.
1. Çevre Yolu 12.02.2007
Askeri Saha Geçiş Yolu 12.02.2007
Denizli’nin 2 yakasına kısa sürede geçişi sağlayan askeri saha geçiş yolu tamamlanarak hizmete sunuldu.
Şehir İçi Trafik Uygulamaları 12.02.2007
1 Ocak 2007’den itibaren şehir içi trafik çalışmaları belediyemize verilmiştir. Bu tarihten itibaren motorlu ve yaya trafik ekiplerimiz devreye girmiştir.
Santral Garaj 12.02.2007
Santral Garaj 2009’da Vizyonu büyük, ama garajı küçük kentimize yakışır Santral Garaj Projesi ile ilgli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.