Yol Projeleri

 
Büyükşehir'den Suçatı yoluna neşter 18.02.2015
Acıpayam İlçesi ile Suçatı Mahallesi arasındaki yolda meydana gelen heyelan nedeniyle tek şeride düşen yol, Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından onarıldı.
Büyükşehir'den trafiği rahatlatacak yeni kavşak düzenlemeleri 11.12.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunan kavşaklarda yeni düzenleme yapıyor. Hastane Kavşağı ve Esma Hatun Kavşağı'nda yapılacak yeni düzenleme ile bölgedeki trafiğin daha da rahatlatılması hedefleniyor.
Tiyatro Kavşağı'nda trafik rahatlayacak 04.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalardan biri olan Tiyatro Kavşağı’nda düzenleme çalışması başlattı. Kısa süre sonra tamamlanacak projenin ardından Tiyatro Kavşağı'nda hem trafiği rahatlatan hem yakıt tüketimi sonucu oluşan hava kirliliğini azaltacak proje hayata geçecek.
Tekstilciler Sitesi, yol çilesinden kurtuldu 01.10.2014
Tavas İlçesi Kızılcabölük Mahallesi'ndeki Tekstilciler Sanayi Sitesi esnafı uzun süredir bekledikleri asfalt yola kavuştu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın asfalt sözünü tuttuğunu ifade eden esnaf, sanayi sitesine bir de teşekkür pankartı astı.
Büyükşehirden yol seferberliği 17.09.2014
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın ilçe gezileri sırasında tespit edilen toplam 320 kilometrelik yolun yaklaşık 150 kilometresi asfaltlandı. Merkezefendi ve Pamukkale ilçeleri dahil 19 ilçedeki 100 mahallede, 2 milyon 364 bin metrekarelik yol Kurban Bayramı'na kadar asfaltlanacak.
7 bin metrekarelik kavşak düzenlemesi tamamlandı 11.09.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Karşıyaka, Dokuzkavaklar ve Aktepe Mahalleleri'nin kesiştiği noktada gerçekleştirdiği 7 bin metrekarelik kavşak düzenlemesi tamamlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Bölgedeki vatandaşlarımız çalışmalardan dolayı sıkıntı çektiler. Ama vatandaşımız biliyor ki; yapılan bu çalışmalar 100 yıla hitap edecek ve bölgeye prestij katacak" dedi.
Kefe Yaylası yolu yenilendi 12.08.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli yayla turizmi alanlarından biri olarak gösterilen Kefe Yaylası yolunu yeniledi.
Göz Piknik Yolu bayrama yetişecek 17.07.2014
30 Mart yerel seçimlerinden yaklaşık 1 yıl önce ilçe gezilerine başlayarak kentin tüm ihtiyaçlarını tek tek belirleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, verdiği sözleri tutmanın gururunu yaşıyor. İlçe gezileri sırasında Çardaklıların Başkan Zolan'dan talep ettiği "Göz Piknik Yolu" tamamlanma aşamasına gelirken, ilçe ziyaretlerinin önemi bir kez daha ortaya kondu.
Hallaçlar, Başkarcı Yolu Tamam 28.05.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, yolları daha modern, konforlu ve güvenli hale getirmek için kentin farklı bölgelerinde sürdürdüğü çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Hallaçlar, Başkarcı Yolu’nda başlatılan sıcak asfalt çalışmasının tamamlandığını ve yeni haliyle bölgeye prestij kazandırdığını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, " Bölge insanımızı tozdan çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Değişime hazır olun 21.12.2013
Denizli Belediyesi tarafından Denizli'nin önemli ulaşım arterlerinden biri olan Antalya- Muğla Yolu'nda başlatılan düzenleme çalışmalarının yüzde 85'i tamamlandı. Aralıksız devam eden çalışmalar ile Bağbaşı Yolu'nun büyük bir bölümü çift yönde trafiğe açıldı. Yolun küçük bir kısmında çalışmalarına halen devam eden Denizli Belediyesi 10 güne kadar buradaki asfalt işini de bitirecek ve 7 kilometrelik yolun tamamının çift yönde kullanımını sağlayacak.
Üst Yapı Tüm Hızıyla Devam Ediyor 27.02.2013
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Üst Yapıda Durmak Yok 08.01.2013
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lozan Caddesi’nde yollar ve kaldırımlar, vatandaşların hizmetine sunulacak şekle geldi.
Başkan Zolan: Denizli’nin her noktası değişimi yaşayacak 23.10.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan Mimar Sinan Caddesi ve Alpaslan Caddesi’nde asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi. Başkan Zolan, “ Kent merkezinde yaşadığımız inanılmaz değişimi Denizli’nin geneline yaymaya devam ediyoruz” dedi.
Yenişehir’in Asfalt Cadde ve Sokakları Elden Geçiyor 25.09.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan: ‘Yenişehir’mizin zamanla eskimiş, yıpranmış ve bozulmuş yollarını baştan aşağıya yeniliyoruz
Gazi Bulvarı'nda Yollar, Işıl Işıl 11.08.2012
Denizli Belediyesi, şehrin kalbi niteliğindeki Gazi Bulvarı’nı, açık hava alış merkezi şekline dönüştürdü. Bulvarda son olarak yol kenarlarına ışıklı ledler takılarak aydınlatıldı.
Üçler Göveçlik Yolu Otoyol Gibi Oluyor 10.07.2012
Denizli Belediyesi, bir kısmı daha önce bitirilerek ulaşıma açılan Üçler-Göveçlik arasındaki yolun kalan bölümünü, otoyol kalitesinde inşa ediyor.
Üst Yapı Denizli'ye Çağ Atlatıyor 22.02.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarını inceledi, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Gazi Bulvarı'nın Çehresi Değişiyor 01.02.2012
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Gazi Bulvarı ve Çınar Meydanı çevresi yollar ile kaldırım düzenlemeleri Mart ayı başı gibi bitirilip vatandaşların hizmetine sunulacak.
Lise Caddesi’nde yepyeni bir dönem başlıyor 28.10.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları nedeniyle bir süredir araç trafiğine kapalı olan Lise Caddesi’nde yepyeni bir dönem başlıyor. Üst yapı çalışmaları tamamlanan caddede tek yön uygulamasına geçiliyor.
Üst Yapıda Durmak Yok Yola Devam 13.10.2011
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lise Caddesi ve çevresi yollar ve kaldırım düzenlemeleri Ekim sonu gibi tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.
Yollar Dünya Standartlarının da Üzerinde 22.08.2011
Denizli Belediyesi, alt yapının ardından üst yapısını tamamladığı ana caddeleri, dünya standartlarının üzerinde olacak şekilde ulaşıma açmaya devam ediyor.
Üst yapıda durmak yok yola devam 08.08.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırım işleri tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Üst Yapıda Durmak Yok Yol Yapımına Devam 20.06.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırım çalışmasıyla tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde de aralıksız çalışmalar devam ediyor.
Denizli Yollarıyla da Dünya Kenti Oluyor 23.05.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmalarında sona gelindi. Biten cadde ve sokaklardaki üst yapı çalışmalarıyla Denizli ‘dünya kenti’ olma yolunda bir adım daha ilerledi.
Üst Yapının Yüzde 75'i Tamamlandı 25.04.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmalarında yüzde 75 dolayında fiziki gerçekleşme sağlandı. Çalışmaların yürütüldüğü tüm cadde ve sokaklar, 20 Mayıs’a kadar yolları, kaldırımları ve yağmursuyu oluklarıyla bitirilecek.
Kayalık Caddesi Örnek Cadde Oluyor 07.04.2010
Denizli Belediyesi, yüz yılın Dev Alt Yapı çalışmalarının ardından tüm yol ve kaldırımlarda uygulayacağı üst yapı işlerine Kayalık Caddesi’nden başlattı. Cadde, Denizli’deki yollar ve kaldırımlarda üst yapı düzenlemesinin nasıl olacağını gösterir şekilde tanzim edilerek örnek cadde özelliğini taşıyacak.
Şirinköy Yolu Parke Taşıyla Genişletildi 25.09.2009
Denizli Belediyesi, daha önce kaldırım taşı bile bulunmayan Şirinköy yolunu, 2 gidiş 2 geliş ve yaya yolu da olacak şekilde 25 metre genişliğinde parke taşıyla döşedi.
2. Çevre Yolu ve Akbaş Barajına Başlandı 13.07.2009
Denizli Belediyesi, Akbaş İçme Suyu Barajı ve 2. Çevre Yolu Projesi’ni uygulamasını başlattı.
Denizli Belediyesi`nden Asfalt Rekoru 05.02.2009
Denizli Belediyesi, şehiriçi ve şehirlerarası yolların daha güvenli hale getirilmesi için son 5 yılda yaptığı çalışmalarla rekor kırdı. Geçen bu sürede, 895 kilometre yola denk gelecek 750 bin ton asfalt döküldü.
Bozburun Yolunun Yapımı Tamamlandı 07.11.2008
Bozburun Yolu, Bozburun Köyü’nden başlıyor ve Ahmet Nazif Zorlu Sanayi Sitesi önünden İzmir Yolu’na çıkıyor.
Antalya Yolu Tamamlandı 09.10.2008
Denizli Belediyesi, Denizli’yi Antalya ve Muğla’ya bağlayan şehirlerarası karayolunda sürdürdüğü 2 gidiş ve 2 geliş olacak şekildeki çalışmalarını, tamamladı. Şehirlerarası yol, otoyol gibi oldu.
1225 Sokağa Yaya ve Bisiklet Yolu Yapıldı 25.09.2008
Denizli Belediyesi, daha önce yaya kaldırımı bulunmayan ve park yapılması durumunda trafiğin kilitlendiği 1225 Sokak yolunu, yaya ve bisiklet yolu da olacak şekilde genişletti.
Üçler-Göveçlik Arası Yol, Otoyol Gibi Oluyor 19.09.2008
Denizli Belediyesi, daha önce 2 aracın zor geçtiği Üçler Beldesi ile Göveçlik Beldesi arasındaki yolu, 50 metre genişliği ve alt yapısıyla otoyol ayarında inşa ediyor.
Umutkent 3 Konutlarında Asfaltsız Yol Kalmadı 08.04.2008
Denizli Belediyesi, Umutkent 3 Sosyal Konutları’ndaki asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Böylece konut sakinleri, çamur ve tozda stabilize yolda yürümekten kurtuldu.
Denizli`nin Yolları Elden Geçiyor 30.05.2007
Denizli Belediyesi, şehir içi ve şehirlerarası yolları elden geçirerek AB standartlarına uygun hale getiriyor.
Devlet Hastane`sinin Çehresi Değişti 30.05.2007
Denizli Belediyesi, Denizli Devlet Hastanesi (DDH) ve çevresindeki yol ve kaldırımlarda düzenleme yaparak hastaneye yaya ve taşıt trafiğiyle ulaşımı daha kolay ve güvenli hale getirdi.
Şehir İçi Yollar 12.02.2007
Asfaltta 2006 yılı için konulan 110 kilometre hedefini ikiye katladık.
1. Çevre Yolu 12.02.2007
Askeri Saha Geçiş Yolu 12.02.2007
Denizli’nin 2 yakasına kısa sürede geçişi sağlayan askeri saha geçiş yolu tamamlanarak hizmete sunuldu.
Şehir İçi Trafik Uygulamaları 12.02.2007
1 Ocak 2007’den itibaren şehir içi trafik çalışmaları belediyemize verilmiştir. Bu tarihten itibaren motorlu ve yaya trafik ekiplerimiz devreye girmiştir.
Santral Garaj 12.02.2007
Santral Garaj 2009’da Vizyonu büyük, ama garajı küçük kentimize yakışır Santral Garaj Projesi ile ilgli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.