Ana Sayfa Denizli’yi güzel günler bekliyor

Denizli’yi güzel günler bekliyor

Denizli’nin yeni Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, mazbatasını Seçim Kurulu Başkanı ve 1.
02.04.2004
Ağır Ceza Hakimi Abdülkadir Yavuz’dan aldı. Mazbatasını alan Zeybekci, Denizli halkına en iyi hizmeti sunacaklarını belirtti.

Mazbatasını Yavuz’dan aldı
28 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde büyük bir oy farkıyla ipi göğüsleyen ve Denizli’nin yeni Belediye Başkanı olan Nihat Zeybekci, mazbatasını düzenlenen törenle aldı. Mazbatasını Seçim Kurulu Başkanı ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi Abdülkadir Yavuz’dan alan Zeybekci iddialı sözler sarf etti.

Denizli’yi güzel günler bekliyor
Zeybekci, Denizli’yi çok iyi günlerin beklediğini ve Denizli Halkı’na hizmetin en iyisini sunacaklarını söyledi. Yapılan seçimlerin kendileri açısından oldukça önemli olduğunu ve seçimi kazandıkları için mutluluk duyduklarını da sözlerine ekleyen Nihat Zeybekci, “28 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde milletimiz kararını verdi ve takdirin bizden yana kullandı. Bizlerde milletimizin vermiş olduğu bu karar neticesinde vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmaya çalışacağız. Bu hedeflerimize ulaşabilmek için çalışmalarımıza en kısa sürede başlayacağız” dedi.

Devir teslim töreni yapıldı
Mazbatasını aldıktan sonra Denizli Belediyesi’nde düzenlenen devir teslim töreninde Ali Aygören’den Belediye’nin anahtarını alan Nihat Zeybekci, Aygören’in yaptığı çalışmaların devamını getireceklerini ve bu hizmeti en dürüst şekilde sürdüreceklerini söyledi.

Aygören’den güzel temenniler
Denizli Belediyesi’nin anahtarını yeni Belediye Başkanı Nihat Zeybekci’ye veren Ali Aygören, “Beş yıl boyunca Denizli halkına en güzel hizmetleri sunmaya çalıştık. Büyük bir başarıyla sürdürdüğümüz Belediye Başkanlık emanetini Nihat Zeybekci’ye teslim ediyoruz. Umarım o da bu görevi başarıyla sürdürecektir” diye konuştu. - 01/04 /2004

.