Ana Sayfa Kent Konseyi Meclisleri ilk yürütme kurulu toplantısını yaptı

Kent Konseyi Meclisleri ilk yürütme kurulu toplantısını yaptı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Meclisleri, Seçimliği Olağan Genel Kurullarının ardından yeni yönetim ile ilk yürütme kurulu toplantısını gerçekleştirdi.
24.12.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın, Engelli ve Gençlik Meclisleri, Seçimli Olağan Genel Kurullarını tamamlamasının ardından ilk yürütme kurulu toplantısında bir araya geldi. Kent Konseyi'nde gerçekleştirilen toplantıya, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Engelliler Meclisi Başkanı Sevil Güngör, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, El Emeği Pazarı Başkanı Meral Akbal Zeren ve STK temsilcileri katıldı. Kent Konseyi Meclislerinin görev sürelerini çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçirdiğini ifade eden Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, bu süreçte örnek teşkil edecek projelerin hayata geçtiğini söyledi.

Görüş ve önerileri paylaştılar

Genel Kurulları 2 yılda bir gerçekleştirdiklerini anlatan Değirmenci, "Yürütme kurulu toplantılarımızda da meclislerimiz yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgiler veriyor. Sizlerin de görüş ve önerileri ile daha güzel çalışmalar yapılacaktır. Kent Konseyimizin geleceği açısından bu toplantıların faydalı olacağına inanıyorum” dedi. Değirmenci’nin konuşmasının ardından Meclis Başkanları yapılan projelerin yanı sıra yeni dönemde hedefledikleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi..