Ana Sayfa Başkan Osman Zolan gençlerle buluşuyor

Başkan Osman Zolan gençlerle buluşuyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genç Denizli projesi kapsamında Erbakır Fen Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Gençlik buluşmasında O Ses Türkiye yarışmacısı Tuana Kepel’in söylediği şarkı programa renk kattı.
02.11.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genç Denizli projesi kapsamında liseleri ziyaret etmeye devam ediyor. Lise 11. ve 12. Sınıf öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Zolan, son olarak Erbakır Fen Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerin, alkışları arasında salona giren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, kentin tarihi ve Büyükşehir Belediyesi yatırımları hakkında bilgi verdi. Soru cevap şeklinde devam eden etkinlikte O Ses Türkiye yarışmasında ilk turu geçen Erbakır Fen Lisesi öğrencisi Tuana Kepel, okul arkadaşlarından ikinci turda destek istedi.

Tuana’dan “Her şeyi yak” şarkısı

Öğretmenlerinin ve arkadaşlarının isteği üzerine sahneye çıkan Tuana, “Her şeyi yak” şarkısını seslendirdi. Programın sonunda öğrencilerin yemek davetini de geri çevirmeyen Başkan Osman Zolan, okul yemekhanesinde birlikte yemek yedi.
.