Ana Sayfa Alperen Ocakları’ndan Başkan Zolan’a ziyaret

Alperen Ocakları’ndan Başkan Zolan’a ziyaret

Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Denizli İl Yönetimi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Osman Zolan, “Birlik ve beraberlik içerisinde ortak paydalarımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
27.09.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Denizli İl Yönetim Kurulunu kabul etti. Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Denizli İl Başkanı Yasin Yolcu ziyarette yaptığı konuşmada, yeni yönetimle birlikte ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirterek, "İlk olarak da sizin yanınıza gelmeyi uygun bulduk. Tavsiye ve nasihatleriniz bizler için çok önemli. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, “Yeni göreviniz hayırlı olsun" dedi.

"Alp" ayrı "Eren" ayrı bir anlamdır

Başkan Zolan, "Alperen Ocakları yıllardır ülkemize, gençlerimize güzel hizmetler yapmıştır. 'Alp' ayrı 'Eren' ayrı bir anlamdır. Bu da sizde birleştiğinde bambaşka bir güzellik ortaya çıkıyor. Allah gayretinizi boşa çıkarmasın. Birlik ve beraberlik içinde ortak paydalarımız için vatanımız için çalışmaya devam edeceğiz. Allah yolunuzu açık etsin, başarılar diliyorum” dedi.
.