Ana Sayfa Başkan Osman Zolan’dan taziye mesajı

Başkan Osman Zolan’dan taziye mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün bölgesinde bölücü terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Denizlili Astsubay Burak Erten ve 4 Mehmetçik için başsağlığı mesajı yayımladı.
11.07.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün mevkiindeki hain saldırıda şehit olan Denizlili Astsubay Burak Erten ve 4 Mehmetçik için taziye mesajı yayımladı. Mesajında, güvenlik güçlerinin Türkiye’yi kaos ortamına sürüklemek isteyen hain terör örgütleriyle yurdun dört bir yanında büyük bir fedakarlıkla mücadele ettiğini vurgulayan Başkan Zolan, “Vatanımızın bütünlüğüne, milletimizin birliğine kast eden hainlerin hiçbir saldırısı karşılıksız kalmayacak, bu alçaklara misliyle cevap verilmeye devam edilecektir. Bu kutsal mücadelede vatan ve millet uğruna toprağa düşen kahraman şehitlerimiz de binlerce yıldır olduğu gibi yine Türk milletinin kalbinde minnet ve şükranla anılmaya devam edilecek, asla unutulmayacaktır” ifadelerini kullandı.

Teröre karşı verilen büyük mücadelenin en sert şekilde süreceğini vurgulayan Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: "Ülkemizin huzur ve barışını hedef alan kana susamış caniler hain emellerine asla ulaşamayacak, gereken cevabı misliyle alacaklardır. Hain pusuda şehadet şerbetini içen hemşehrimiz Astsubay Çavuş Burak Erten ve 4 silah arkadaşına Allah’tan rahmet; ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine, Denizlimize ve milletimize başsağlığı diliyorum.”
.