Ana Sayfa Başkan Zolan’dan kutlama mesajı

Başkan Zolan’dan kutlama mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 65. Hükümet’te Ekonomi Bakanlığı görevine getirilen Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’yi tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Zolan, kazananın yine Denizli ve Türkiye olacağını söyledi.
24.05.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı 65. Hükümet'in Denizli ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Denizli’nin yeni kabinede de temsil edilmesinin onur verici olduğunu dile getiren Başkan Zolan, Ekonomi Bakanlığı görevine getirilen Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’yi tebrik ederek, kazananın yine Denizli ve Türkiye olacağını söyledi. Başkan Zolan, “Sayın Nihat Zeybekci’nin bir kez daha Ekonomi Bakanlığı görevini üstlenmesi kentimiz ve hemşehrilerimiz için gurur ve heyecan vesilesi olmuştur” dedi. Bakan Zeybekci’nin Ekonomi Bakanlığı görevini daha önce de üstlendiğini hatırlatan Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Sayın Bakanımız, görevi boyunca gösterdiği azim ve gayretiyle iz bırakmış, başarıları sebebiyle bir kez daha Ekonomi Bakanlığı görevini üstlenmiştir. Bu vesileyle Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci’yi tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.”

Denizli ve Türkiye kazanmaya devam edecek

Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Denizli ve Türkiye sevdası ile yola devam edeceklerini vurgulayan Başkan Zolan, “Allah'ın izniyle gerek ülkemizde gerekse şehrimizde hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Bundan Denizli ve Türkiye kazanacaktır. 2023 hedeflerini güçlü bir şekilde gerçekleştirmek için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.
.