Ana Sayfa Başkan Zolan'dan taziye mesajı

Başkan Zolan'dan taziye mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Hatay'ın Yayladağı ilçesi Suriye sınırında kaçakçılara müdahale ederken şehit olan Denizlili Mustafa Uygun için başsağlığı mesajı yayımladı.
15.02.2016
Hatay'ın Yayladağı ilçesi Suriye sınırından geçmek isteyen kaçakçılara müdahale ederken şehit edilen Mustafa Uygun için taziye mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kahraman Türk askerine Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diledi. Mustafa Uygun'un Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü çalışanının oğlu olduğunu üzüntüyle öğrendiğini ifade eden Başkan Zolan, "Bu haber ülkemizi ve Denizlimizi derinden üzmüştür. Kahraman şehidimize ve vatan savunmasında hayatını feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı diliyorum. Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun" dedi.

Türkiye'yi karıştırmak isteyip, kaos ortamına sürüklemek isteyenlere karşı güvenlik güçlerinin kahramanca mücadele etmeye devam ettiğini vurgulayan Başkan Zolan, menfur saldırıların karşılıksız kalmayacağını, misliyle en sert şekilde cevabın verileceğini belirterek, şahadet şerbetini içen Mustafa Uygun'a bir kez daha Allah'tan rahmet diledi.

.