Ana Sayfa Başkan Zolan'dan taziye mesajı

Başkan Zolan'dan taziye mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Diyarbakır'da yola döşenen bombanın patlaması sonucu şehit olan kahraman polisler için taziye mesajı yayımladı. Başkan Zolan, ülkenin birliğine ve bütünlüğüne göz diken hainlerin hiçbir zaman emeline ulaşamayacaklarını söyledi.
16.12.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Diyarbakır-Silvan karayolunda düzenlenen alçakça saldırıda şehit düşen kahraman polisler için başsağlığı mesajı yayımladı. Terör örgütünün düzenlediği hain saldırıyı şiddet ve nefretle kınayan Başkan Zolan, Türk milletini bölmeye ve yıpratmaya yönelik yapılan menfur saldırıların ülkenin birlik ve beraberliğini asla bozamayacağını belirtti. Şehit polislerden birinin Serinhisarlı Özel Harekat Şube Müdürü Ahmet Kabukçu olduğunu üzüntüyle öğrendiğini ifade eden Başkan Zolan, "Acımız büyük. Ancak hainler bilmelidir ki; ülkemizin birlik ve beraberliğine kast edenlere karşı binlerce yıldır nasıl mücadele ettiysek bugün de yine aynı kararlılıkla mücadele vereceğiz" dedi. Vatanı ve al bayrağı için canını seve seve veren emniyet güçleri ve Mehmetçiklerin, hain saldırılar karşısında mertçe mücadele ettiğini belirten Başkan Zolan, "Türkiye üzerinde hain hedefleri olan herkes bilmelidir ki, mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne göz diken hainler hiçbir zaman emeline ulaşamayacaktır" şeklinde ifade etti.


"Canlarını bu vatan için seve seve verenlerin emaneti bizim emanetimizdir" diyen Başkan Zolan, şunları kaydetti: "Dün olduğu gibi bugün de tek yürek, tek yumruk dimdik ayaktayız. Yaşanan hain saldırıda şehit düşen kahraman emniyet mensuplarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, emniyet teşkilatımıza, Denizlimize ve Yüce Türk milletine baş sağlığı diliyor, yaralı polislerimize ise acil şifalar temenni ediyorum."
.